Tēju? Kafiju? Padejosim?

Vispirms gribētu sveikt ar to, ka esat izpildījuši visas norādes un atraduši ceļu uz jauno virtuvi, kas ir gaiša un, kā smejies, manās mīļākajās krāsās – baltā, pelēkā un bordo.
Pašā pamatā, lai atvieglotu dzīvi gan sev, gan arī jums, esmu saglabājusi pamatprincipu, taču nomainījusi skatu. Pavisam nopietni nenopietni runājot, būvdarbu vadītājs ir devis savu svētību jaunajai virtuvei un tā tiek nodota ekspluatācijā. Vēl kādu laiku mēs te ar elektriķi veiksim visādus labojumus un uzlabojumus, lai ierastajai tējas smaržai un garšai piešķirtu jaunas nianses.

Tiem, kas karstu tēju kopā ar jaunāko ierakstu mēdza saņemt epastā, savs pieteikums būs jāsūta no jauna, jo, lai arī daudz ko varēja tajās kartona kastēs pārcelt šurp, tomēr ir daļa informācijas, kura būs jāatjauno pašiem. Tāpēc labajā malā ir pieteikšanās iespēja un laipni lūgti to arī izmantot, ja šāda vēlme pastāv.

Visādi citādi, kā teica kaķis Leopolds – dzīvosim draudzīgi! Traukus un grīdu mazgāsim pēc ierastā grafika, visu pārējo atradīsiet skapīšos ar attiecīgajiem uzrakstiem.

Lai gardi, lai silti un mājīgi!

Kni

Published by

Kni

Love yourself more

25 thoughts on “Tēju? Kafiju? Padejosim?”

 1. Esmu klāt! Labrīt!
  Lai tavā jaunajā mājā tev prieku dāvā viss,
  Lai laimi dāvā saule un mīlu debesiss…

  Saimniec, vēl lūdzu kafiju!

 2. labrīt vēlreiz! vēlreiz tāpēc, ka klapējos un nemāku ienākt…
  nu, redzēs vai ar šo tikšu, dzejoli vairs neskaitīšu, vienkārši novēlēšu dzīvot priekā – šodien, rīt, vienmēr, – lai kur tu būtu, lai kur mēs būtu.

 3. Lai jaunajās mājās laba dzīvošana un tēja tikpat garda (un pat vēl gardāka) kā iepriekš! :)

 4. Paldies par labiem vārdiem!
  Ja nu kaut kas uzreiz nenotiek tā, kā jums gribētos, nesatraucieties. Viss jauns ne tikai jums, bet arī man.

 5. Saimniecei bučas, puķes, vīns un saldumi (pagaidām viss virtuāli) no manis sālsmaizes vakarā! ;)
  Lai valodas raisās, lai jautri!

 6. Nu, Kni, riktīgi pārsteidzi! Tik slepeni tikt pie jaunas virtuves? Un nemaz nepakonsultējoties ar mani? :D Bet labi, ne jau šādas virtuves ir mana specialitāte. Te nu es Tev nespēju līdzināties, pat pietuvoties.
  Lai tiešām nepazūd tā burvība un siltums, kas bija iepriekšējā virtuvē. Un kļūst vēl tējīgāk un kafijīgāk :)
  Tu tik tiešām turi buru!!!

 7. Mo, es ta domāju, nez kādos tieši jautājumos man bija jākonsultējas ar Tevi virtuves iekārtošanas sakarā, bet Tu jau par citām virtuvēm runā. =) Mēģināšu turēt to buru!

  Paldies, Liena! Sveiciens arī Tev manās jaunajās mājās.

 8. Sveicu virtuālajos Jurģos! Izskatās neierasti, bet esmu pārliecināta, ka būs tieši tāpat kā reizēs, kad draudzene tiek pie jaunas frizūras un matu krāsas – sākumā nepazīsti, meklē veco, bet pēc pāris dienām liekas, ka nekad nav bijis citādi un ka tieši tā kā tagad ir vislabāk. Es par pārvērtībām!

 9. Aj, arī man gribas sveikt un kaut ko teikt… viss ir un būs labi, un vairāk nekā labi. Piesakos uz savo pirmo tasīti… kafiju, lūdzu! :)

 10. Ienāku vairākas reizes dienā, patīksminos par superskaisto zīmējumu lapas augšpusē(tas kaķis!), par burvīgo bordo…ļoti, ļoti patīk :)gribas pārvilkt lapai ar pirkstu tāpat kā Tavam zīlonim.
  Lai Tev te vienmēr smaržīga tēja un saulīte logā :)

  1. Paldies! Centos. Tas likās vienīgais veids, kā it kā pavisam lakonisko un atturīgo izskatu padarīt, kā rudu saka “kni-isku”. Manuprāt, izmēģināju kādas sešu veidu tapetes un šīs bija pēdējās. Ja nebūtu izdevies, es laikam nemēģinātu, vai arī paliktu badā. Kā smejos, gribi tievēt, taisi mājas lapu. Tas tapšanas process bija pietiekami traģikomisks – aizmirsos, ka sēžu klusumā, aizmirsos, ka neesmu ēdusi.. tik ļoti gribējās, lai viss ātrāk ir gatavs un miers.

 11. oj, nu, forši, nu! tu jau sen biji pelnījusi pati savu māju! un tu pilnīgi pati cīnijies ar wordpresu? sassodīts, tu nu gan esi baigais malacis! priekā! :)))

  1. Nu nē, tik spējīga gan es neesmu. Es piemeklēju skatu, uztaisīju augšu un pārējo tomēr jau bija nošeptējis amata meistars. Ko tad es. Es no tiem kodiem neko nesaprotu, varu sabīdīt tikai ārēji redzamas lietas, operēt kodos neprotu.

 12. Forši, kā jau jaunās mājās, sienas vēl baltas, zirnekļi nostūriem neuzglūn:). Novēlu, lai Tev šajā virtuvītē, kura tagad izskatās daudz plašāka, ir vēl vairāk draugu.

 13. Burvīgi, burvīgi, burvīgi! :)
  No sirds apsveicu ar jaunajām mājām un saulaino virtuvi. Lai koši.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.