To roz’ uz to gurn’

Jauni darba rīki ir jāliek lietā, tāpēc tiklīdz tiku tiem klāt, izpakoju kasti un steidzu izmēģināt, tādējādi naivi cerot, ka manai iedvesmai paliks kauns un tā beidzot sāks saņemties.

Sākumā viss tā tīri intuitīvi, lai uzzinātu, cik ļoti ar jauno darba rīku sagādāšanu ir trāpīts, vai arī aizšauts garām. Lai gan šī zvēriņa iespējas vēl apzinājusi neesmu un par tām tikai nojaušu, saskatu tajā potenciālu, ņemot vērā virtuvē esošo kaķu mīļu īpatsvaru un to, kā jūsu fantāzija varētu raisīties un iešūpot manējo.

Līdzīgi kā ar rakstu lasīšanu žurnālos, proti, mēdzu tos sākt lasīt no beigām, ar kaķu parādi arī sākšu tā, proti, no beigām. Sārti oranžīgs mincis ar akcentu uz to gurn’. =P

Published by

Kni

Love yourself more

7 thoughts on “To roz’ uz to gurn’”

  1. Kad jau ieraudzīju bildes pa miglu, es zināju, ka šī tipa zvēriņi man ļoti patiks. Nu jā, es viens no tiek kaķu mīļiem. Vai šis ir brīvs? :)

  2. Kolosāli! Cerams, ziloņi neuzmetīs snuķi.
    Elīn, šitas ir brīvs. Šī ir eksperimentu un jaunievedumu nedēļa, tāpēc viss ir pieejams.

  3. o! yesss! oui!!! jāaaĀ! maniem nu jau sešiem kaķiem ir patiess prieks un vēlme kļūt par prototipiem :) krāsas un faktūras (jeb kaķtūras) skatīt šeit: http://smartbsolutions.wordpress.com/2011/10/28/things-to-learn-from-cats-par-ii/ (Lisas četru bēbju bildes vēl nav saliktas, bet tie visi ir melnbalti ;)
    un šeit: http://smartbsolutions.wordpress.com/2011/06/22/things-to-learn-from-cats/ (otrajā foto – abi mani pirmie vēl maziņi, tas ar balto nav mans)

    1. Ou jē, virtuvē bija jāienāk kaķim, lai uzzinātu, ka Signe ir pie labas veselības, turklāt ar sešiem kaķiem. Čau, cik labi Tev atkal te redzēt!

  4. ou, sexy mincene ar tatoo pikantā vietā! Kni, jūtu, ka Tev pavērušies jauni apvāršņi. mca!

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.