Trīs foto stāsti

Šis iespējams būs viens no tiem trīs foto stāstiem, jo kā gan citādi. Ir piektdiena, visi zvēri atrādīti, ciemiņi aizvadīti, vēl tikai astoņas darba stundas un varēs visu sākt no galda. Šķiet, mana nedēļa sākas piektdienas vakarā un pirmdiena ir tikai tāds vispār pieņemts atskaites punkts. Tas kalendāriem.

Dirty Deal Teatro ar izrādi "Lupatas" pavisam noteikti ieņem manas līdz šim nodzīvotās dzīves vissavādākās izrādes titulu. Pat grūti izteikt, kas tas bija, taču zinu, ka tas bija labāk, nekā biju gaidījusi.
Dirty Deal Teatro ar izrādi “Lupatas” pavisam noteikti ieņem manas līdz šim nodzīvotās dzīves vissavādākās izrādes titulu. Pat grūti izteikt, kas tas bija, taču zinu, ka tas bija labāk, nekā biju gaidījusi.
Ja pirms daudziem gadiem burgeru templi Rīgā pārvaldīja McDonalda restorāns, tad gribas teikt, ka visnotaļ svinīgi gribu paziņot, ka šo titulu viņiem var atņemt. Vieta, kur burgera maize patiešām ir maize, kur gaļa patiešām ir gaļa - The Street Burgers. To atradīsiet Brīvības ielā, posmā starp Elizabetes un Dzirnavu ielu.
Ja pirms daudziem gadiem burgeru templi Rīgā pārvaldīja McDonalda restorāns, tad gribas teikt, ka visnotaļ svinīgi varu paziņot, ka šo titulu viņiem var atņemt. Vieta, kur burgera maize patiešām ir maize, kur gaļa patiešām ir gaļa – The Street Burgers. To atradīsiet Brīvības ielā, posmā starp Elizabetes un Dzirnavu ielu.
Buržuji ēd ārpus mājas un buržujiem šuj džinsus, jo veikalā tādus nedod. Te mēs ar manu viešņu Rudu, tā teikt, laikojam un šērojam.
Buržuji ēd ārpus mājas un buržujiem šuj džinsus, jo veikalā tādus nedod. Bet, ja nopietni, tad es tāds švaks buržujs vien esmu un te mēs ar manu viešņu Rudu, tā teikt, laikojam un šērojam.

Lai silti, jo nu beidzot patiešām tā arī ir!

P.S. Otrajā bildē redzami Street Burgers īpašie macaroons. Tie ir tie bezē cepumiņi, kuri šobrīd Rīgā ir teju vai katras vietas goda lieta. Manuprāt, lieki. Es domāju, lieki to popularizēt šeit. Tik labi, ka kaut kas dažreiz paliek neaizniedzams, vai arī aizsniedzams tikai tad, ja nonāk konkrētajā vietā, ne?

Published by

Kni

Love yourself more

2 thoughts on “Trīs foto stāsti”

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.