Vai Tu arī guli?

Kni, vai Tu arī guli?
Guļu. Piecas līdz sešas stundas darba dienās, brīvdienās apmēram astoņas. Saku „apmēram”, jo tās tik pat labi var būt 6 vai 10. Viss atkarīgs no darāmo lietu daudzuma un spējas tās izpildīt, vai arī brīvdienu apstākļiem. Jo lielāka spēja, jo mazāk miega. Apmēram pēc vieniem naktī miegs vairs nenāk. Ap trijiem nāk virsū pirmais lūziens, četros ir otrais un tad gan vairs nevar turēt. Pēc tam var dienu pabumbulēt, bet nekāda lielā gulēšana nenotiek. Vakarā viss sākas no jauna. Tāds kārtīgs maratons sanāk, bet satraukumam nav pamata. Kādu laiku tā mierīgi var turēt un tad ir brīvdienas. Tas, ko šobrīd patiesi gribētu – pagulēt un pēc tam aiziet padejot pie Egona. Diena ir par īsu un nedēļa tieši tāpat. Īsāk sakot – gulēšu maijā :D

Šis zilonis ir pēdējais „Killing Tincii Sofly” sērijā un šonedēļ mana Tincii pie sirds varēs vairs neķert. Šonedēļ :D Maigonis trīcvaidziņš tapis manai bijušajai kursa biedrenei. Atļāva izvēlēties krāsu, uz neko neuzstāja, tikai pateica, ka grib, lai zilonis ir maigs un no mežģīņu sērijas.

Apbrīnojamā kārtā, ziloņgribētāju vidū ar katru reizi biežāk parādās cilvēki, kas savu vēlmi izsaka ar vārdiem „lai kāds viņš būtu, mīlēšu tāpat”, atstājot manai fantāzijai arvien plašāku telpu. Neviens nediktē auss platumu, krāsu paletē sapinas tik ļoti, ka arī to varu izlemt. Vien virzienu norāda, ceļu zīmēju pati un par to jums saku paldies! Paldies par uzticēšanos un paļaušanos!

P.S. Gichai: satraukumam par miegu vēl nav pamata. Es mostos sešos un tos iepriekšējos agrā rīta rakstus biju sagatavojusi vakarā. Man nav ļauts blogot darbā un man nemaksā algu par bloga rakstīšanu. Tā ir ārpus darba izklaide, tāpēc nākas izlemt – rakstīt agri vai vēlu, vai nemaz.

P.S.2. Ja ar šo lasāmvielu ir par īsu, tad var aiziet pie Unes, jo viņa publicējusi manu stāstījumu par iedvesmu, kuru es viņai rakstīju janvārī. Viņa man pat ir devusi jaunu iesauku. Knibulis :D

Published by

Kni

Love yourself more

2 thoughts on “Vai Tu arī guli?”

    1. Ir visādi varianti man.. Kni, Knīpausis, nu jau arī Knibulis. Kur nu vēl Zaiga Taiga, kas ir mans detektīvvārds. Viendien rakstot epastu klientam gandrīz parakstījos ar “Kni”. Labi, ka tomeŗ attapos. Sāku saaugt ar šo vārdu.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.