Tuneļa galā

Pavisam noteikti ceru ieraudzīt gaismu un ceru, ka šo rotu, kad tā būs gatava, Elīna valkās tik pat cītīgi, kā valkā jau vienu no esošajām.

Šī arī ir viena no atliktajām idejām (citu idejām), kuru vēl līdz šim nebiju iemēģinājusi. Ja izdotos kaut kur iegādāties parastas metāla caurules ar saprātīgu diametru, tad varētu pat izpausties. Pagaidām esmu pusceļā.

Ja zini, kur man tādas meklēt, tad iespējams būsi pielicis roku citu ideju un objektu realizēšanā. Nekautrējies norādīt virzienu uz gaismu, ielejot vienu tasi tējas, proti, ierakstot komentāru.

Lai silti un mīļi!

Published by

Kni

Love yourself more

10 thoughts on “Tuneļa galā”

  1. Priecājos! Kad Tavu pabeigšu, tad arī Sandra tiks pie sava melno krikumapļu kulona. Jums tā apvienotā paciņa.

 1. Kas Tev ir saprātīgs diametrs? Varbūt noder bāra karotes, kas ir kā metāla salmiņš, kuram galā karotes lāpstiņa?
  Un citād, pie ielietās tējas tases, domās ar pirkstiem nomēģinu lapiņu reljefu un priecājos par foršajām krāsu pārejām :)

  1. Tur tā lieta, ka neder metāla salmiņš un vajadzētu 1,5 – 2 cm diametrā. Plastmasa nederēs, jo jāliek krāsnī ar visu plastiku, un plastmasa var sākt kust. Tā kaut kā :)

 2. Es ieteiktu auto rezerves daļu tirgotājus, viņiem noteikti kaut kas krājumos ir, jo mašīnu motoros ir manītas maz mazītiņas trubiņas. Neesmu lielākais auto spečuks, bet 100% zinu, ka mercedes tāda tieviņas, tieviņas ir.

  Ps. Tev te jaukas un krāsainas pavasara sajūtas :)

 3. Kapara, vara cautule/trubas var dabūt santehnikas veilalos, vai, piem., krūzā. Griež, cik vajag. Diametri dažādi. Parasti ap cm vai pusotru.

  1. Griež, cik vajag, ir ļoti labs iesākums. Paldies!
   Arī pārējiem par ieteikumiem paldies!

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.