Ūdens.

Kad mājās izpalicis internets, tā ir svētlaime, kuru daudzi nenovērtē. Paveras tik daudz iespēju pievērsties citām vērtīgākām nodarbēm.
Kad izpalikusi elektrība, tā jau ir romantika. Sveču man pietiktu vismaz 2 naktīm un old school CD pleijerītim baterijas arī ir. Glauni!
Kad mājās izpaliek ūdens, jo pie Brasas vai pie cita tilta plīsis ūdens vads, rodas diskomforts. Re kā, tas laikam ir vienīgais, bez kā mājās jūtos kaut kā ne tā. Dušā gribu! Rrrrr! Nē, vannā!

Foto atradu te, bet citādi, tā smukā bilde esot no šejienes.

Published by

Kni

Love yourself more

5 thoughts on “Ūdens.”

 1. duša vēl štrunts, vienu vakaru var izturēt, bet kad nevar pat gurķi salātiem nomazgāt, tad pavisam šķērmi ap dūšu paliek :)

  1. Vakar bodē nopirku 10 L milzu pudeli. Stiepu acis pārgriezusi, jo visas tās, kas 5 L izpirktas. Toties šim bija ģeniāls nosaukums: Andželika :D
   Nu kur tādu var izdomāt.
   Toties šodien ūdens ir, tāds pelēcīgs gan… kā jau pēc šādām avārijām.

  1. Šodien ir pelēks ūdens, negribās ne dušā, ne vannā :D
   Citādi, kad vakardien iegāju veikalā un visas 5 L ūdens pudeles bija izpirktas pa tukšo, atcerējos Indiju. Tur ar ūdeni un tualetes papīru taisa biznesu, jo baltais misters jau ar ūdeni, kas pa krānu tek, zobus netīrīs, to nedzers un vēl sazin ko nedarīs. Vakardien vakarā noteikti daža laba bode ūdens cenu pacēla. Ticu! Lūk, ticu, ka tā bija!

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.