Un ir tā mierīgi

Nebiju viņu redzējusi trīs gadus. Toreizējā trīsgadniece paspējusi izaugt par burvīgu jaunkundzi ar apbrīnojamu iztēli. Kamēr ar viņas mammu tējojām un “atvilkām elpu” no pastkartīšu darināšanas, jaunā dāma veda ekskursijā visus manus zvērus. Ekskursijā uz otru istabu. Sākumā sasēdināja visus paklausīgi, izstāstīja, kurp dosies un tad viņi stājās rindā.

Pingvīns un trusis apskata krāsniņas instalāciju galerijā Otra istaba.

Vēlāk viņi nāca atpakaļ, sasēdās uz spilveniem zem koka, kurā jau bija iedegtas zvaigznes (lampiņas). Arī mums uz grīdas tika nolikti spilveni, bija jāguļas zemē un jāskatās zvaigznēs. Kopā ar zvēriem. Tā mēs gulējām. Mazā dāma skanīgi smējās. Kad notiek kas tāds, man paliek mierīgi ap sirdi. Ar pasauli nav nemaz tik slikti.

Sveicieni jums no jaunkundzes zīmodziņu rudens! Nē, mēs neko nestāstījām, kā jādara, viņa visu zināja pati.

Lai silti!

Published by

Kni

Love yourself more

3 thoughts on “Un ir tā mierīgi”

  1. Tieši tā mierīgi un silti kļūst, kad sajūti ar visu būtību īstums, dziļums … turpinās un ir … eh cik viegli! Man vakarvakar bij līdzīgi, kad man dēlēns rīmēja četrrindes tautasdziesmu ritmā, tāpat vien pats no sevis un nāca jautāt vai ir labskanīgi, man jau par to vien, ka viņš savos 7 zin tādu vārdu kā “labskanīgs” bija milzīgs, tīrs prieks:)

  2. Paldies, mīļā Kni, par burvīgi relaksējošo vakardienu, smaidu vēl arvien :) Bet jaunkundze, atvainojiet – pirāts, šobrīd sēž ar sīko uz verandas un pilnā kaklā bļaudami mēģina citēju ‘iesiet vēju maisā’ :D Tulkoju- sēž abi uz galdiņa un ķer vēju palagos, ik pa laikam atskan – burājam, burājam, Patrik, turies!, noķērām! Brīvajā laikā no burāšanas tiek perinātas visādas domas kā atkal tikt pie Tevis ciemos :) Tu ļoti patīc bērniem, bet tagad piedod, jāiet buras labot :)

  3. Sanita, tādi tie mazie prātvēderi ir. Ar ļoti lielām domām.

    Liene, miljons reižu paldies! Ceru, ka citiem arī tiek tik forši ciemiņi kā man. Būs tā nākamā reize jāplāno, lai viens no brālīšiem sev var ziloni nopelnīt. Sveicini Žozefīni!

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.