Uz slimnīcu caur banku?

Savulaik, kad vēl dzīvoju pie vecākiem, taciņa uz slimnīcu dēļ mana dumpīgā vēdera & Co jau bija iestaigāta. Vairākas reizes esmu pabijusi slimnīcā ar aizdomām par apendicītu, taču visas reizes pēc laika esmu palaista mājās. Varu pat nakts vidū nostāstīt, kādi ir tā simptomi, tāpēc ik reizi, kad kādam no draugiem tā dīvaini sāp labajā pusē vēdera lejasdaļā, zinu, kādus jautājumus uzdot, lai noskaidrotu, kas šim patiesībā kaiš un vai ir par ko satraukties.

Sestdienas vakarā lipinot sarakstā iekļautos brīnumus, labais sāns atkal par sevi lika manīt. Sen tas bija klusējis, bet nu ar griezīgu sāpi neļāva sevi ignorēt. Ņemot vērā faktu, ka pat ļoti labi esmu iepazinusi savu ķermeni un zinu arī to, vai ir vērts celt trobeli, ķert pēc telefona un spiest ciparu kombināciju 112… šajā reizē par diagnozi šaubījos un arī ar 112 vilcinājos. Tā kā sāpe īsti neatbilda tai sāpei, par kuru būtu jāsatraucās, tad nolēmu izmēģināt vēl pāris trikus, kas griezīgo sāpi nomierinātu.

Tam visam pa vidu iedomājos, cik pretīgas Rīgā slimnīcas un cik ļoti man turp negribās, un galu galā, ja arī tie ātrie atbrauktu un konstatētu, ka trobelis par velti celts, viņi tik un tā gribētu no manis zināmu summu par šo izbraucienu. Loģiski, ka skaidras naudas man nebija un graudā šiem arī nesamaksāsi, jo graudu man arī nav. Tad prātoju, bet kas notiek, ja dakteriene nolemj vest uz slimnīcu veikt analīzes? Vai šis brauciens notiek gar bankomātu vai caur banku? :D

Sāna sāpe pēc veiktajām procedūrām ap diviem naktī rimās. Nezinu, kura no darbībām tieši tam palīdzēja, taču varbūt tas bija veids kā mani dabūt nost no rakstāmgalda un plastikošanas? Organisma protests pret slodzi, ko sev uzkrauju?

Mazliet atejot no tēmas, atzīstos, es gaidu to balagānu, kas būs maija beigās. Es gaidu jevrovīzju.
Te būs viens no maniem favorītiem.

Zinu, zinu.. tipiska blā blā dziesma, bet mani iešūpo un man vienalga, ko citi par to domā.

Published by

Kni

Love yourself more

5 thoughts on “Uz slimnīcu caur banku?”

 1. īsta eirovīzijas dziesma! Man ar patīk. Es gan citas vēl neesmu dzirdējusi. :)

  1. Braļukasiem lietuviešiem arī labs lecamgabals.
   Jāatceras gan, ka šīs dziesmas nepretendē uz nekādu māksliniecisko vērtību un tā pat tiks aizmirstas, taču kopā ar tām var uzrīkot vienu jestru pasākumu.
   Šodien darbā iesmējām, ka lietuviešu puišu horeogrāfiju radījusi kāds F1 sporta kluba trenerīte.. nu tieši tie soļi, ko es aerobikā rāvu vaļā pirms vairāk kā gadu atpakaļ :D

   Ziņojums Inī: Tev tas solists A.Taureni neatgādina? :D :D :D

 2. arī es esmu Tavu konsultāciju kliente vēdergraizēs un labprāt palīdzu visos jautājumos, kas saistīti ar muguru vai stāju, kā arī veselīgu domāšanu. Tā nu sanāk.

  Saudzējam sevi taisnu muguru!

  1. Sestdien pa dienu biju Vecāķos volejbolu spēlēt. Pēc diviem setiem panesās joki – spēlējam dakteros? :D Tā arī mēs ar Tevi.. medmāsiņas.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.