Uzdāvināt sev notikumu

Salieciet domās visas šīs nedēļas bulciņas un kūciņas uz vienas paplātes, pamājiet tām ardievas un aizejiet uz izstāžu zāli “Rīgas mākslas telpa”, kur šobrīd vēl trīs dienas (līdz 10.12.) iespējams apskatīt košāko no krāsu uzvarām pār pelēko, kuras kauja papildināta ar brīnišķīgu mūziku.

Kristīne Luīze Avotiņa sadarbībā ar izciliem sava amata meistariem radījusi multimediālu izstādi “Sapņu upe”, kas ir mākslinieces spilgtāko darbu retrospekcija.

Tas nu ir tas brīdis, kad lielformāta gleznas sakustas, tajās atdzīvojas zvēri un cilvēki, putni un ziedi. Krāšņs papagailis dodas lidojumā no viena “audekla” uz otru, trešo, ceturto..

Kristīne man atmiņā palikusi ar viņas darbnīcas terpentīnīgo smaržu, silto sarunu un atgādinājumu, ka darbam iedvesmu vajag tikai amatieriem. Chapeau* viņas darbaspēju priekšā!

Citējot Spīganu: “Hipnotisks baudījums. Brīnišķīga telpiskuma izjūta, burvīga krāsas un mūzikas simbioze un vispār kaifīgi.” Skatījos uz gleznām, izbaudīju pievienoto vērtību mūziku un pie sevis smaidīju, kaut kur atmiņās vēl pieliekot klāt visas tās filmas, no kurām izstādē izskanējušie skaņdarbi pie manis atceļojuši.

Un noskatieties izrādi (jā, tieši tā man gribas to saukt) vairākas reizes, pirmās vienkārši pasēžot, pēc tam, kļūstot par izstādes daļu, pastaigājieties arī pa zāli.

Lai brīnišķīgs piedzīvojums!

Adrese: Kungu iela 3
Darba laiks: 11:00 – 21:00
Ieejas biļete: 10,00 eiro.
Skolēniem, studentiem (uzrādot apliecinošu dokumentu) 5,00 eiro.
Senioriem (uzrādot apliecinošu dokumentu) 5,00 eiro.

*no franču valodas – cepuri nost!

Published by

Kni

Love yourself more

2 thoughts on “Uzdāvināt sev notikumu”

  1. Šis bija viens neaprakstāmi labs pasākums, sīkie starā un ne tikai tāpēc, ka, lai nokļūtu šajā sapnītī, no dārziņa viņa tika izņemti dienas vidū tiešu pirms diendusas. Viņiem patika zvēru paslēpes…re, re, mammu – tīğerus, re kur zaķis un pingvīni, mammu, skaties pāvs un flamingo. Pats mazākais arī visā ienira un skatījās ar pavērtu mutīti. Paldies, Tev mīļā, mīļā Knī, ka uz taviem ieteikumiem VIENMĒR var paļauties! :)

    1. Brīnišķīgi! Man ir prieks, ka izdevies tur aizvilināt vairākus cilvēkus un katram ir izdevies kaut ko sev atklāt. Ļoti priecīgi tā.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.