Uzzīmē man ziloni #2.3

Tik daudz Martu, taisni vai žēl, ka jau aprīlis.
Ja pirmdien iesāku ar Martu, vakardien turpināju ar Leo, tad šīs nedēļas sēriju pēc principa “katrā pagalmā viens indiānis, kāds, kurš spēlē kariņu un viena princese” noslēgšu ar princesi.

Martai ir 13 gadi un viņa man uzrīkoja veselu cīņu, uzzīmējot ziloni, kura ķermeni rotā ziedi un kuru ziedlapiņās arī ir ziedi. Tā, lai neliktos ne garlaicīgi, ne pārāk viegli, un tā, lai vairākas reizes gribētos zīmējumu palikt malā, jo nav ne jausmas kā.

Marta ir strādājusi! Cītīgi strādājusi. Zilonim ir pat acu krāsa, ir uzkrāsoti vaidziņi un lūpas, ir frizūra un skropstas! Kas tās par skropstām! Savukārt man nekas cits neatlika, kā atkal censties.

Visu vakaru censties, lai apietu sīkziediņu principu vai vismaz idejiski tam pietuvotos, kā arī lai tiktu galā ar smalko frizūru.

Skolas laikos manai kaimiņienei bija radi Amerikā, kas savukārt nozīmēja to, ka viņi varēja atsūtīt tik daudz to glauno, krāsaino matu gumiju, lai meitene varētu uztaisīt krāsainu matu palmu. Tieši to man atgādināja ziloņa zīmējums. Tieši to.

Ceru, ka uzdevumu esmu izpildījusi un Marta ar savas skices pārvēršanu Kni zilonī ir apmierināta.

Lai priecīgi un silti!

Published by

Kni

Love yourself more

6 thoughts on “Uzzīmē man ziloni #2.3”

  1. Saldū prieki!
    Tas vien, ka Martas zīmējums gozējas Kni virtuvē, jau ir kaut kas… Dažam labam deguns gaisā :)

    Mīļā Kni! Ideja (visa projekta) + izpildījums = 10/10

    1. Paldies! Un paldies, ka uzrīkojāt sociālo eksperimentu “Zilonis”. Tik daudz prieka, traks var palikt.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.