Vasara darījusi savu

Paskatoties laukā un konstatējot faktu, cik spoži spīd saule, domāju.. nez šodien arī pa priekšu kaut kur defilēs miesām apveltīta madāma baltos šortos, kuri mērķtiecīgi līdīs pakaļā (es atvainojos, tā arī bija), miesai piegulošā krekliņā, kura pleciņi šļuks uz leju un vispār viņa būs atnākusi uz pirmo randiņu.

Katru reizi Rīgas ielās redzot šādus skatus, man arvien vairāk gribas saģērbties un nosegties viņu vietā.
Lai nu kā, viss, ko runā par madāmām ārpus Rīgas robežām, ir balta patiesība. Audumi laikam kļuvuši dārgi un tik vien pietiek, kā drusku krūtažu un vēl mazliet pakaļu piesegt. Dīvainā kārtā tas notiek lielākoties ar tām, kurām Dieviņš no visa tā pavairāk iedevis.

Nu tad – košu svētdienu un estētisku bildi jūsu acu priekšā!

Published by

Kni

Love yourself more

17 thoughts on “Vasara darījusi savu”

 1. izskatās, ka esi ar kreiso kāju izkāpusi no gultas! :)
  man piemēram tikpat tracinošs skats šķiet, kad tievas meitenes saģērbjas jostiņsvārkos un topiņā, kas derētu divus gadus vecam bērniņam, jo tas piesedz tikai atslēgas kaulus…
  Lai gan autobusā ik rītu brauc kāda sieviete, viņa ir tieva, bet viņas dibens vienmēr ir apēdis biksītes un tad nolēmis pamieloties arī ar biksēm vai svārkiem! Vot to es gan nesaprotu, kā tas gadās! Lai gan vispār nesaprotu kā var staigāt ar kaut ko, kas ir iesprūdis starp diben-vaigiem!
  Lai gan rokas vajadzētu apgraizīt tiem, kas šuj drēbes, jo apaļajiem visām drēbēm klāt ir akcenti, kas viņus padara VĒL lielākus, piemēram kabatas uz dibengala. Tās vispār kāds lieto???

  1. Es parasti ar abām reizē izkāpju, bet šitas jau bija vakardien, taču visām neveiksmēm pieplusot vēl klāt šo neapetelīgo skatu vakardien negribējās. =)

   Man patīk, ka cilvēki ir dažādi – gan raksturos, gan formās, taču man nepatīk veids, kā tas viss tiek ietērpts un Rīgā tas ir tik uzskatāmi. Tā meitene pēc uzbūves bija pat normāla – nu visās vietās salikts viss, kā vajag, tikai mazlietiņ vairāk (Dieviņam nebija žēl), bet tie nožēlojamie šorti, kas droši vien aiz kauna līda pakaļā… jejbogu. Kāpēc cilvēki nepērk savam izmēram atbilstošas drēbes? Turklāt – ne viss, kas der pludmalei, derēs arī pastaigai pa Tērbatas ielu. Kā ieraugu šitādus skatus, tā atceros, kā Vasiljevs vienmēr saka: da eto že TRUSIKI! :D

   Lai nu kā.. neesmu nekāda tur stila guru, ne arī formās modele, bet estētikai jābūt. Vismaz ielās.

   1. Manas draudzenes puisis nav tievs, un arī resns viņš nav. Viņš ir būdīgs, jo spēlē futbolu un nodarbojās ar sportu. Bet viņš vienmēr pērk par izmēru mazākas drēbes. Draudzenei jau besī, viņa saka – Tu izskaties kā tikko izvārījies cīsiņš celofānā (nu tie lien bik ārā par galiem un šķiet, ka iesaiņojums par mazu). Bet viņam vienalga. Viņa aizgāja un nopirka viņam krekliņus viņa izmērā, bet viņš tos nevelk! :D

    Eh, ja Tu zinātu KĀ anglietes te ģērbjas… Vakardien redzēts skats – balti svārki, bet apakšā biksītes ar lielām krāsainām sirsniņām! :D

    vai arī stringi līdz krūšturim uzvilkti! :D

    Vai arī krekliņš no kura divas riepas veļas ārā! Ok, man arī ir daudz, par daudz visa kā! :D bet nu es to slēpju vai nu biksēs vai arī zem krekliņa! :D Bet ir tādi, kas to nedara! :)

    bet nu balti šorti… nekad, nekad tādus nevilktu, baltais tāpat padara lielāku…

 2. Mans pēdējā laika jaunākais novērojums ir: jauna, smuka meitene, vasarai pienākot, ir uzvilkusi īsu kleitiņu. Un tad viņa nosēžas autobusā man pretī un es nezinu, kur acis likt – jo viņa visu ziemu ir nostaigājusi biksēs un nezina, ka, apsēžoties kleitā vai svārkos, celīši ir jātur kopā. Mani neinteresē viņas trusiku krāsa! Tādas esmu satikusi jau 3 gab. Varbūt jauna tendence? neturēt kājas kopā :)

  1. O, jā! Vasara tādā ziņā man liekas ļoti interesants periods. Braucu uz darbu ar autobusu, bet autobusā kāda jauna sieviete ar ļoti efektīvu dekoltē. Biju viņu jau pamanījusi agrāk (sievieti, ne dekoltē). Simpātiska, bet nu karstums bija darījis savu un dekoltē bija dziļš, ļooooooti dziļš. Melones vēlās laukā.

   No vienas puses – vienalga, bet tomēr.. kā cilvēki viņai blakus var pastrādāt. Tur pat nav jābūt seksistam, bet nu.. kur lai skatās. Karstā laikā VAR apģērbties tā, ka nav karsti un ar savu izskatu otram nav jāliek justies neērti. Kas to lai zina.. varbūt gan Tu, gan es esmu konservatīva, atpalikusi un kāda tur vēl.

 3. Ja godīgi man paklausoties Jūs – dāmas. Nāk mazs smiekliņš ! Atgādina tādu pukšķēšanu. Neņemiet to aizskaroši. Tas tā nav domāts!
  *Protams, nevienam nepatīk skatīties, ka pār biksēm veļās viss aprīkojums un gabarīti tā vien prasās tikt apģērbti, noslēpti un maskēti!! Es ejot pa ielu un ieraugot tādu skatu, neko īpašu nedomātu, nešausminātos un nelūrētu, lai jau staigā, ja tā grib! Pat, ja tas ir kkāds modes centrs, vai ielas. Iespējams manī ir zudis tā saucamais pieklājīgums un vispār nav ne kripata ētikas, bet …tomēr. ..es par to pasmejos …Paskatos uz sevi.. un eju tālāk..kas tur, ko cepties. Visi sen jau dara, ko grib un, kā grib !!!

  1. Tu tak zini, ko “jūs” rakstīšana interneta vidē ar lielo burtu nevietā nozīmē, ne?
   Es nelūru, bet pastāsti, kur lai skatās, ja tāda defilē pa priekšu vai sēž autobusā tieši priekšā? Aizskaroši neņemu, ja Tu apsolies visu lasīt “vieglāk” un ar devu ironijas, citādi Tev te pie katra raksta būs problēma. Aizmirsu piebilst, ka piekrītu Vēsmas Konteres izteikumam par to, ka rīdzinieču elegance ir mīts un viss, ko es redzu katru dienu, to tikai apstiprina. Vasarai atnākot – vēl jo vairāk!

   P.S. Man tikai nepatīk, ka visas tizlības zem saukļa “man tā ir ērti”, tiek padarītas par normu. Pāris idiotu izlēma, ka sāls ar jāpataisa par vīriešu dzimtes 2. deklinācijas lietvārdu, jo galu galā taču ir vēl vairāk idiotu, kas nevar atcerēties, ka sāls ir sieviešu dzimtes sestās deklinācijas vārds. What ever.. galvenais, lai ērtāk un tāpēc, ka visi jau sen tā dara.

   P.S.2. Ja pareizi atceros, Tev ir 18, vai ne? Nu re, tad Tavā vecumā, un tas bija pirms 9 (!) gadiem, man arī daudz kas likās normāli, turklāt visi krekliņi beidzās tieši pie nabas, savukārt džinsu josta – 5 cm pirms. Cik labi, ka tas periods ir beidzies!

   1. Nē, nezinu gan, Knī! Es arī īpaši neskatos tos principus, ko citi ievēro!!! Pat ,ja tā ir neta vide un te ir kkādi savi noteikumi! Man nepatīk cilvēku veidoti/ sabiedrības principi !!! Neesmu tos ievērojusi un neievērošu ! Tā ka lasot manus komentus . Nespried, lūdzu, pēc tā, kā Visi raksta !

    Ui, es jau visu ņemu viegli. Tādēļ jau smīkņāju!! Es zinu mirkļus, kad ņemu tā nopietni!!

    Vienmēr var novērst skatu uz logi vai tuvu stāvošu cilvēku! Iespēja vismaz iepazīties !!Sliktākā gadījumā sāc sevi appētīt. Var sākt smīkņāt! Paklausīties, ko apkārt runā un pagriezties, lai pasmaidītu!! :dd

    p.s. Izklausās, ka tev tāda erka sēž iekšā !! Ei, Knī, a kā tev patīk rusicismi, anglicismi visi termini, ka pielikti pie Mūsu bāleliņu valodas !! Viss iet uz priekšu. Viss mainās un tas viss tikai tamdēļ, ka kkas jāizdomā vietā. Pasaule iet uz galu, bet, ko tur.. par To..,.

    p.s.2. Atmiņa neklibo! Vismaz dažādība tava blogā. Emm, man krekliņi nebeidzās pie nabas unn..unn. džinsi noteikti nē..Es ceru, ka es tomēr neizaugšu no tā, ka man tiešām ir vienalga, ka cilvēks izskatās. Manis pēc pat pliks var staigāt. Galvenais, ka cilvēki ir laimīgi ar to, kā ir. Un tomēr parasti tās dāmītes, kuras piekasās kādam, kā cits izskatās ir viss tās nelaimīgākās. Kritika, jā, nav slikti. Jebkuram tā ir, betšausmināšanās ir cita pakāpe. Bet tas ..tik mans… subjektīvais viedokli !!!

    1. Labi, tad es ignorēšu, ka Tavs teksts vēsta agresivitāti (izsaukuma zīmes katra teikuma beigās un “Jūs” rakstīšana ar lielo burtu nevietā norāda uz nicinājumu). Tas tā, starp citu.
     Ar Tevi nestrīdēšos, jo, kad man bija astoņpadsmit, es arī dz daudzām lietām skatījos citādāk (nav runa arī par krekliņiem un biksēm, jo būtu visai dīvaini, ja gandrīz desmit gadu laikā padsmitnieku ģērbšanās stils nebūtu mainījies), taču tagad kā dāmīte, varu Tev pastāstīt pavisam elementāru apģērba lietu no darba ikdienas.
     Lai gan uzņēmumā mums nav noteikta ģērbšanās stila, taču tirdzniecības pārstāvim ierasties darbā šortos nav atļauts. Redz, pat plikumu nevajag, pietiek ar šortiem, jo vadība uzskata, ka tādējādi tiek izrādīta necieņa pret klientu un es viņiem piekrītu. Ierašanās šortos norāda uz to, ka tirdzniecības pārstāvis visu dienu dirnēs birojā un pie klienta nebrauks, precīzāk – atpūtīsies.
     Ir apģērba dalījums, tieši tā, kā to teica Melato – visam savs, katrai videi ir savs un es te neredzu nekādu šausmināšnos.

     P.S. Ei dzīvo kopā ar Eu. Mežā.

   2. Tagad man jāsaka, tavs teksts izstaro agresivitāti !! Bet vispār, paldies, zināšu par šiem knifiem. Kaut arī viņus neievēroju!!!:D Es un agresivitāte. Nu, ja, redz, ko tie principi maina!! Īstais laiks prasīt , Knī, horoskopu.

    Bet, ja mani komentāri Tevi kkāda veidā aizskar, vai liek trakot tajā mīkstajā krēsla.!!!! Pasakni, Knī, ka nevēlies, lai kko rakstu. Es to respektēšu, ja tev tas liekās nebaudāmi!!!
    (Gribējās rakstīt, eu, bet laikam tas pie sirsniņas tev neiet).Tev jau nav jāstrīdās. Var vienkārši diskutēt, bez iekaršanas un aizskaršanas.
    Un šoreiz dāmītes nebija domāts uz tevi, vai uz citām šī bloga komentētājām. Tas bija domāts uz tādam bieži riebīgajām “modes” dāmītēm!!!
    _________________________________
    p.s. Es, ei, eu jau dzīvojam mežā. Labi, ka kāds to ievēro !!! :D

    1. Nomierinies, tak!!! (arī gribējās ielikt trīs izsaukuma zīmes)
     Tu mani neaizskar un mēs aizkadrā smejamies =) Draudzīgi. Turklāt es nevienā brīdi neiekarsu. Uz visiem Taviem komentāriem atbildēju pielnīgi mierīgi un arī šajā reizē. Viss atkarīgs, ar kādu intonāciju lasām un kādus papildus signālus sūtām (šajā reizē es piesējos izsaukuma zīmēm, jo, kā zināms – punkts ir neitrāls, jautājums – nozīmē jautājumu, bet izsaukums – izsaukumu un domas pastiprinājumu. Trīs izsaukuma zīmes – tas jau ir rupji. =) apmēram tā.) Bet viss ir labi, gan Ei, gan Eu. Visiem mežā labi. Un citas bloga komentētājas arī jāliek mierā, nav te nevienas riebīgas modes dāmītes un es nevienu riebīgu modes dāmīti nepazīstu.

     Un pēc horoskopa esmu ēzelis. Tā Tincii teica, bet vispār Dvīņi. Dvīņi ar Vērsi uz pusēm – ņe ribo, ņe mjaso.

     BET vispār – kāpēc neviens neko nesaka par dokumentālo kino.. visiem tikai plikumi interesē, ja? Plikumi un prezidenta vēlēšanas.. vēk!

 4. Tā kā man jau arī mazuliet vairākā kā 30:), tad pievienojos viedoklim, ka ir drēbes, kas velkamas pludmalē, kas pilsētas ielās, kas savās mājās, ja vēlies, un katrā ziņā izmēram atbilstošs apģērbs tomēr vēlams.
  Kni, varbūt mūs tā iespaido Vasiļjeva šovs:) jo nu dikten līdzīgas emocijas un izjūtas reizumis pārņem.

 5. Savukārt, manuprāt, lielākais fenomens ir kombinācija zandales, šorti un zeķes krietni virs potītēm. Kur vien skaties – Rīga vai ne – Rīga, šāda kombinācija iet uz urrā! :D

  1. Tas ir pensionāru fenomens, kas iemaldījies arvien jaunākā (pēc vecuma) sabiedrības daļā. Uzjautrinoši.

 6. Jums jau labi, pašas ieģērbušās vieglās un gaisīgās kleitiņās un ņemās te piesieties visiem pēs kārtas :) Bet nez ko jūs teiktu tādā ieraugot divmetrīgu, bārdainu plikpauri piemēra pēc, kad ārā karstums tāds, ka džinsi līp pie stilbiem, par skritulenēm asfaltā nemaz nerunājot. Kā tad ieteiksiet mums, vīriešiem, šai sutoņā ģērbties? Ja kleitas atmetam, atliek divas iespējas – cepties garajās biksēs vai arī pieminētais uzjautrinošais variants.
  Starp citu, ja runājam par tirdzniecības pārstāvjiem, kas par šortiem var tikai pasapņot, tad zandales bez zeķēm varētu būt vēl viena kombinācija, kādā rādīties klientam acīs šiem ļaužiem ir noliegts.

  1. Zvejniek, ir taču arī cita auduma bikses, piemēram, lina, kokvilnas, turklāt gaišā krāsā. Tas gan nav aicinājums uzreiz vilkt balto, jo ar balto jābūt uzmanīgi. Stāsts no tās pašas laimīginelaimīgās Tērbatas ielas. Iet puisis – viss “baltā” – sniegbalts krekls, pelēkbaltas bikses un lauku krējuma dzelteni balti apavi :D Baltajam tāpat kā melnajam (un citām krāsām), lai cik tas dīvaini nebūtu, ir gradācijas.
   Domāju, ka brīvākas un plānāka auduma bikses būs tieši laikā. Krekls – ar īsajām piedurknītām.
   P.S. Zandeles ar zeķēm nevelk.

 7. Jā, zandāles ar zeķēm ir tikpat pievilcīgs, ka melnas uzvalka bikses, melnas kurpes un baltas zeķes kas rēgojas, kad vīrietis apsēžas. Piemēram man nekas nav pret vīriešiem šortos, bet nu tad nepērc īsus, ir šorti līdz celim, nevis puslielam, un jā vīrieši aizmirst par lina biksēm vai baltām biksēm, žēl…

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.