Viena tablete un jā-vārds

Lai ko arī jūs padomājāt, tas nav tas, ko jūs padomājāt.
1. par tableti
Viņš ir neveiksminieks. Grāmata nerakstās, sieva no viņa aizgāja jau sen, draudzene izlēmusi mīt to pašu taku un paziņo, ka viņa nākotne ir aptuveni nulle, precīzāk, apaļa nulle. Savukārt mājas saimniece ir nikna, jo viņš laikus nav nomaksājis kārtējo rēķinu. Viņš ir nekāds. Viegli apbružāts un visticamākais kāds paziņa viņu uz ielas noturētu par bezpajumtnieku. Kādu dienu viņš uz ielas satiek bijušās sievas brāli, kuram ir kāds pretlīdzekis visām neveiksmēm, kas šķērsojušas dzīves ceļu. Viena mazmazītiņa tablete, kas liks prātam darboties citādāk, proti, plašāk. Ja līdz šim ir bijusi iespēja no sava prāta paņemt vien 20%, tad tagad – visus simts!

Kas notiek tad, kad Tavs prāts spēj operēt ar visu to, ko reidz esi lasījis, dzirdējis vai redzējis? Cik veiksmīgs vari kļūt? Vai Tu esi vērtīgāks, vai vienkārši esi tablete? Vai esi kādu brīdi patiesi brīvs, vai tikai tabletes vergs? Filma “Limitless” ļaus uz lietām paskatīties citādāk un iespējams arī Tu kādā brīdī iedomāsies, kaut man būtu tāda burvju tabletīte. Mana doma bija – un ko pēc tam?

2. par jā-vārdu
Es piederu pie tiem cilvēkiem, kuriem vienkārši patīk teikt nē. Ja vien ir iespēja atteikt, es visticamākais tā darīšu, jo atteikt un atrast argumentu, kāpēc kaut ko nedarīt, ir daudz vienkāršāk, nekā dažkārt vienkārši piekrist un apskatīties, kas no šīs piekrišanas sanāks.
Džima Kerija varonis nonāk vietā, kuru es drīzāk nosauktu par “Jā” sektu, kur sēž tādi apgarotie veiksminieki, kuri uz katru izaicinājumu atbild ar “jā”.
Šī ir filma par galējībām, par uzdevumu, kuru tās galvenais varonis nav izpratis līdz galam un uztvēris burtiski. Atbilot visam ar “jā”, viņš ne tikai iekuļas nepatikšanās un kautiņos, bet pat pamanās sastap mīļoto. Filmas treileri skaties TE, bet šeit atļaušos atskaņot dziesmu no filmas ar apburošo Zooey Deschanel (tā ir tā, kas Emily Deschanel (Kauliņai) māsa)

Saldu miegu un košu nedēļu!

P.S. Piedodiet, ka biju pazudusi.
P.S.2. Jūs nāciet uz tēju, jo nākamajā nedēļā būs daudz labumu, ja vien trīs ir daudz – auskari, lapsa un viens ziedošs zilonis. Priekā!

Published by

Kni

Love yourself more

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.