Kaut kāds rezumē

Man laikam ar šo tautu nav pa ceļam, it sevišķi, ja tās pārstāvis tik tincinoši bāž degunu manā privātajā dzīvē. Ir taču tik daudz lietu, ko otram pajautāt un izzināt par pilsētu. Ne! (par šo pēc tam vairāk)
Bet ir viena labā ziņa. Labā un garšīgā – pie gurķu dīlerēm tika atklāta mazsālīto gurķu sezona! Kā atveru ledusskapi, tā tā svaigā, viegli sāļā smarža mani sveicina, liek sarosīties siekalu dziedzeriem un garšas kārpiņas padara nemierīgas. Dīvainā kārtā man pat vairs nav domas par pavasari tik ļoti, kā sajust vasaras garšu mutē. Garšu ceļojums. Šeit ir vēl viena labā ziņa – dīvānsērfotājam tie gurķi negaršoja. Vismaz kaut kas viņa ziņkārību (nejaukt ar zinātkāri) kompensē. Un kompensē arī to, ka tikko viņš gadrīz salauza tualetes poda ūdens nolaišanas mehānismu.. eh. Paldies opim, kurš nelaboja podu, bet gan lika saukt mehāniķi. Pateicoties tam man tika dota iespēja to iemācīties pašai. Lūk, ne vienmēr otra vēlme kaut ko nedarīt ir nosodāma =)

Siltu svētdienu!

P.S. Skatos, ka google ir jautājums par rorēm, kuras ciet. Šajā gadījuma – pasarg dies’, nepērciet tos graudiņu vai lodītes. Visticamākais, tie mazie mēsli uztaisīs vēl lielāku sprostu. Vislabāk nopirkt kādu jaudīgu želejveida cauruļu attīrīšanas līdzekli un iegāzt uz pusi vairāk nekā tur norādīts. Tiesa gan, lasiet etiķetes, kādām caurulēm līdzeklis paredzēts. Ja rakstīts, ka baltajām ne, tas nozīmē, ka baltajām ne. Pārspīlēt nevajag, ja vēlaties, lai nesanāk tā, ka jāmaina caurules. Pirms līdzekļa lietošanas neaizmirstiet uzvilkt cimdus. Rokas jāsaudzē.

Published by

Kni

Love yourself more

4 thoughts on “Kaut kāds rezumē”

  1. :) :) :) tev jautrs sērfotājs, skatos! :D

    A par caurulēm – man soda + etiķis + karsts ūdens ierullēja tā ka nograb.. Un trubas pagaidām neko nesaka.. Bet nu – tas tāds riskants pasākums..

    1. Nenormāli.
      Pirmo reizi patiešām uzelpoju, kad kādu esmu iesēdinājusi busā. Nē, meloju, otro reizi. Dīvainā kārtā abas reizes kādu sūtot prom uz Igauniju :D

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.