Vīgriezes tējas sapņi #1

Ar miegu atkal nāksies draudzēties, un vakari nedrīkstēs tik ilgi sēdēt ar naktīm, risinot svarīgus un mazāk svarīgus jautājumus. Lai tos pielabinātu, ņems talkā tēju! Kā stāsta Manas tējas, tad:

Vīgrieze ir laba ikdienas tēja, ja vien to netaisa stipru un dzer vakarā. Vieglai vīgriežu tējai nav lietošanas ierobežojumu, un tā pasakaini smaržo. Tēja palīdzēs, ja ir bezmiegs, trauksmes sajūta, stresains darbs un neirozes; tā paplašina sirds un galvas asinsvadus.

Dzerot tēju, palūkojiet dažus aizķērušos audekla ziloņus, kuri gan savu ceļu pie audekla vēl nav atraduši. Mana vaina, mana vaina.

Mīļu vakaru!

Published by

Kni

Love yourself more

8 thoughts on “Vīgriezes tējas sapņi #1”

 1. Mana mīļākā vakara tēja jau kādu laiku ir vīgriežu. Iespējams, ka nomierinoša :-) Iespējams, tāpēc tik labi guļu :-) un ja vēl zili ziloņi trāpās vīgriežos…

 2. Vīgriežu tēja ir mana visīstākā vasaras un bērnības smarža. Un, kad vēl vīgriežu tējā izskalo matus! :)

  1. O! Kāda iedarbība? Smarža? Eh, es jau iedomājos. Tas kādam svētdienas rītam jāatstāj.

   1. Dod matiem smaržu, spīdumu, mīkstumu. Bet būtībā jau tā ir ar jebkuru zāļu tēju. Iespējams, arī labāk aug. Man šad tad brīvdienās uznāk vēlme īpašāk parūpēties par matiem un tad ķeros pie zāļu tējām. Bet tikpat labi ir arī melnā tēja, īpaši tumšiem matiem.

    1. Mmmm, nekad neesmu mēģinājusi, bet nu gan ļoti gribas. Paldies, ka padalījies!

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.