Viņi

Pa logu ieplūda klusa gaisma, kas pārklāja ielu pēc lietus, un ar katru brīdi pieteica savi arvien skaļāk, sniedzoties saules stariem līdz tālākajai istabas sienai. Ja vien ļautu, tā izlauztos cauri.

Te būs jums pastkarte no manis krāsainākai pirmdienai.

Lai silti un koši!

Published by

Kni

Love yourself more

7 thoughts on “Viņi”

 1. Skaistuļi!
  Nejauši draugos iekūlos vienā galerijā un ieraudzīju, ka kāds no tevis pamatīgi “iedvesmojas.” Ieraudzīju šo http://dra.lv/gMRaIZ un pēc tam atpazinu arī citus motīvus.
  Var jau būt, ka esi informēta, tad piedod, ka stūķēju degunu, kur nevajag, un vēl bļaustos apkārt :)

  1. Nē nu… burvīgi. Es naktīm sēžu, bet skuķis vienkārši paņem bildes, izprintē, uzliek pa virsu stikliņu, paņem lētas metāla detaļas un nosauc to par savu roku darbu, pieliekot klāt arī cenu. Nē nu, ar šķērēm jau grieza, tas ir fakts. Pasaule, tu esi kolosāla!

   Viegla izskaidrošnās un meitenei tāds neesot bijis mērķis. Sak, pagūglēju, ieraudzīju, der, ņemu!
   Paldies par norādi. Liesmas dzēstas, mācība gūta. Es ceru.

   Man nav iebildumu, ja kāds paņem bildi tā saucamajai mājlietošanai, proti, uzliek uz datora ekrāna. Ja pietiek prāta, var palūgt ar lielāku izšķirtspēju, jo mājas lapai sagatavoju mazākas, bet ne jau nu šādiem gājieniem un finansiāla labuma gūšanai.

 2. sveika! man pašai prāta nepietika :)) – tikko uzliku Tavu pastkarti, kāda ir, sev par ekrāna tapeti (un gribēju pateikt Paldies par to :) tagad, izlasot visu šo, lūdzu, lai atsūti man Tavu skaisto pastkarti lielākā izšķirtspējā, lai tapete glītāka ;)

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.