Vizbuļi

Ziemeļpolā ir kalns un templis tieši ezara krastā, taču pašā kalna galā, paejot mazliet pa labi, zied vizbulītes. Zila vizbulīšu jūra. Turpat blakus netālu ir arī baltā jūra, kur zied baltās vizbulītes, kuras kopš bērnības, cik atceros, esot indīgas. Tāds ziedošs kalns, kuram noteikti tikai nesen nokusis sniegs. Ziemeļpolā ziema atnāk visātrāk un visnegribīgāk iet prom. Taisni vai sametas neērti, ja iedomājos, ka mājās laikam biju janvāra beigās, bet es vēl varu paspēt uz vizbulītēm. Lūk!

Ja jums liekas, ka šie jums atgādina Unes ābeļziedus, tad jūs esat uzmanīgi skatītāji, taču tāda nu tā plastikas daba ir un dabas daba. Cilvēki taču arī ir cilvēki, bet tik un tā atšķirīgi. Aptuvenā forma saglabājas. Ziloņi arī ir ziloņi, forma saglabājas, bet tomēr izskats ir dažāds. Tā arī es šajā reizē noriskēju it kā atkārtoties. Nuna, tikai tagad nesaki, es arī gribu :D

P.S. Šorīt aizgulējos. Nu pa savam aizgulējos, jums tas joprojām būtu agri, bet patiešām – var celties vēl agrāk, nekā es ceļos. Nospiedu modinātāju, bļin, nogulēju stundu :D Plāns darbā būs krietni agrāk ir izgāzies.

Published by

Kni

Love yourself more

12 thoughts on “Vizbuļi”

 1. Tieši to šorīt konstatēju arī es – kurš teica, ka pār visu zemi mīla valda? Īstās valdnieces ir miega peles! :)
  Bet tagad – marš, mudīg prōm pie dārb! :D
  Vizbuļi ir pasakaini, šogad pirmie ko esmu manījis;)

 2. Ja šīs jaukās vizbulītes ir auskariņi un, ja šis jaukās vizbulītes :) ir iespējams iegādāties, tad es piesakos kā pirmā gribētāja. Ļoti ļoti gribu tādas vizbulītes! :)

 3. jā, jā, miega peles neatkāpjas… es ar šodien gribēju agrāk – iet paskriet… ha, paskrēju ar – bija tā jāsteidzas, lai visu nenokavē!

 4. nu labi, divos postos pēc kārtas teikt, ka es arī tādu gribu, būs jau neoriģināli. Jopt.vizbuļi, Kni. Nu besī skaisti.

 5. Katru rītu pārbaudu savu skapi – varbūt tur kaut kas jauns un smuks ir parādījies. Un vienmēr secinu, ka a) nav parādījies, b) man trūkst zilas un zaļas krāsas. Bet, ja būtu zilā, es sāktu raustīt Tevi aiz svārku malas, ka arī gribu tieši šādus vizbuļus sev ausīs…

 6. Kolosāli glītas vizbulītes! Tik ļoti dabiskas izskatās…
  P.S. Es šodien laikam vienīgā pamodos laicīgi. Un pat ne laicīgi, bet gan 3 minūtes pirms modinātāja.

 7. Vizbulītes ir darinātas īpaši kādai jaunkundzei pieskaņošanai pie kurpēm. Otras gan tieši tādas es netaisīšu. Šo principu saglabājam.
  Citādi PALDIES!

 8. es ceru, ka lidz manam qpciemojumam ari es bushu nopelnijusi puķes beidzot. Lidz augustam vel ir nedqudz atlicis laika…

  bet citqdi skqisti vizbulji!

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.