Vulkānjautājums

Pirmdienas rītā atverot acis, man ir tikai viens satraukums un to sauc – vulkānjautājums.
Ja nu tur augšā kāds atkal ir nolēmis par mani iesmiet, tad lai tā būtu. Svinēšu dzimšanas dienu lidostā, TAČU, kamēr līdz tam nav nonācis, vai kāds man varētu pateikt, kurās interenta adresēs man to mākoni un tā virzību pētīt? Varbūt varētu mēģināt lietu tajā pusē sarunāt, jo man domāt, ka lietū tie mākoņi gaisā tik viegli necelsies.. bet nu.. kā būs, būs. Pazemīgi lūgties jau neiešu, jo ne jau nu manas lūšanas mākonim izzust liks.

Tātad – zinātāji, informējiet lūdzu par adresēm!
To, ka Anglija aizslēgta pat atslēgu nelaužot, es zinu, mani tas tik ļoti nesatrauc. Satrauc tas, kas tur zemāk. Būšu pateicīga par jebkuru informāciju.

Pieņemsim, ka šī dziesma ir lietus pievilināšanai.. te nē, Islandē =)

Published by

Kni

Love yourself more

5 thoughts on “Vulkānjautājums”

 1. milja,

  pilsetas lidostas starte un lidinas pilna spara, atcelti lidojumi vien uz salu un Amsterdamu. Laiks vel ir, paregot nesanaks. Gaidisim ar mieru un smaidu!

  1. Taisnība Tev ir, mans satraukums neko nemainīs. Kā Tumans savulaik stāstīja par braucienu no punta A uz Rīgu. Pie stūres Rubenis (tas, kurš vēstures grāmatas raksta). Tumans kavē un makten satraucies, savukārt Rubenis ļoti mierīgs, JO nekas jau nav maināms. Ir tik daudzas lietas, kuras ietekmēt nevar un arī vulkāna mākonim ļauju būt.

   Starpcitu, visas mani interesējošās lapas atradu pati, bet paldies tiem, kas vismaz 30 sekundes pie sevis padomāja kaut vai to, ka nevienu lapu nezina.

    1. Var skatīties googlē – eurocontrol.
     Tad vēl arī attiecīgas valsts lidostas mājas lapu, kā arī CNN un BBC.
     TVnet neskaitās :D

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.