Zaļā pudelīte

Tas bija apmēram pirms divdesmit gadiem, kad mani vecāki īrēja mazu dzīvoklīti, kas sastāvēja no vienas lielas istabas un palielas virtuves. Tas tad arī viss. Ķemertiņš koridorā. Vannošanās virtuvē baltā plastmasas vannā, kurā ieliets uz krāsns sildītais ūdens. Visu šo sadzīvi pavadīja arī regulāri gājieni uz publisko pirti, kas mani savā ziņā tracināja, jo tāda pliku dibenu gorīšanās gar degunu, nebija īsti man pa prātam.
Mazgāšanās procedūra mēdza arī būt krietni vien patīkamāka, kad devāmies uz mazgāšanās tūri vannā pie tēta māsas, kas tolaik dzīvoja divistabu dzīvoklī kādā no tām sērijveida daudzstāvu mājām. Vanna bija standarta lieluma kā jau viss tajos laikos.. pēc standarta. Kāpēc es visu šo stāstu? Drogās šodien ieraudzīju vannas putas. Skuju.

Šī zaļā pudelīte man uzjundīja veselu gūzmu atmiņu un šo stāstu. Kā tagad atceros, ka zaļās pudelītes saturs gandrīz pilnībā tika iztukšots ūdens tecināšanas brīdī, lai pēc tam vannas virspusi ieskautu vesels putu mākonis, kurā mazajiem razbainiekiem nozust, lai taisītu frizūras a la sīpoliņš stilā. Kas vēl svarīgi, vannā bija jāsēž tik ilgi vai vēl ilgāk, kamēr pirkstu āda palika krunkaina kā sirmvīriņam vai tantiņai.

Tagad gan kino laiks. Kino gardumi no pārbaudīto vērtību lapas.
Foto: zlk.lv

Published by

Kni

Love yourself more

6 thoughts on “Zaļā pudelīte”

  1. ou, jā! Es ar sēdēju, kamēr pārvērtos par rozīni, tagad esmu mēģinājusi sēdēt i 30, i 40 minūtes, bet nekad neesmu pārvērtusies rozīnē, tikai pirkstu gali – kājām un rokām :D cik ilgi TAD pavadījām vannā?

    1. Man šķiet, sēdējām maksimāli ilgi. Visticamākais, kamēr atdzisa ūdens :D Tā kā Art.ielas mājā vannas nav, teju vai jāuzprasās ciemos pie kāda, kam ir :D kā bērnībā. Vēl tikai zaļā pudelīte jānopērk.

  2. Mamma vēl tagad smejas par manu izteicienu – kapēc man tādas saburzītas rokas?

  3. Ak, kungs- saburzītas rokas :D tik smieklīgi.
    Jā, es sēdēju līdz diviem aukstiem ūdeņiem! Vienreiz mazliet izlēju un papildināju un tad atkal tupēju, kamēr otrs atdzisa. Jēziņ, pat neatceros, ko tur sadarīju….Peldināju lelles? :D

  4. šis līdzeklis man favorīts :) ieraudzīju radu meitenei vannas istabā un nopirku sev ar :) labāk kā visas bumbas utt

  5. es teicu sapuvuši pirkstiņi:) un man arī apstākļi platības ziņā bija ļoti līdzīgi kā Kni, tāpēc vanna asociējas ar iešanu pie krustmammas reizi nedēļā uz 3(!) istabu dzīvokli mazgāties. tādas foršas atmiņas patiesībā:)

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.