Ziedi vai dziedi

Uzliec kaklā svītrainu šalli,
Aizej pie Padega uz balli!

Darināju auskarus sev, bet darba gaitā radušies pārpalikumi bija tik labi, ka sametās žēl tos vienkārši samīcīt viendabīgā masā, tāpēc apzināti saliku tos krustu šķērsu un paskatījos, ko ar to visu varu iesākt.
Skatos uz to toni un vispār, tas mani mulsina, ka pēdējā laikā, lai arī pati tērpjos baltā vai tumšzilā, jau kuro reizi stiepju roku tieši pēc sārtajiem un bordo. Enerģijas trūkums?
Lai kā tur arī būtu, ja dzirde mani torīt nepievīla, šim te ziloņbērnam būtu jāceļo pāri okeānam. Iedošu līdzi zīmīti, lai pasveicina brāļus un māsas. Tie Holivudā. No sērijas – dēlēni četri un meitiņa peciņa.

Lai gaiši!

Published by

Kni

Love yourself more

4 thoughts on “Ziedi vai dziedi”

 1. Paldies, paldies!!!! Šis tiešām dosies iekarot Āmriku! (Ceru, ka mana draudzene tomēr nelasa šo blogu, ko savlaik pati ierādīju, jo tad viņai nebūs pārsteiguma… :) )
  Kni, es tev tulīt zvanīšu!!!

 2. Kni, reizi pa reizei nejauši sanāk interneta plašumos uzdurties taviem ziloņiem. Un tas ir kā likums – viena ziloņa apskate beidzas ar VISU ziloņu apskati, sajūsmas elsieniem un spiedzieniem.
  Ja es valkātu brošas, noteikti būtu ziloņatkarīgā :) Šobrīd man ir viens tikai tavs mīlulītis, kurš jau pašā sākumā traumēja kājiņu (varbūt atceries tādu gadījumu). Bet ausis man ir divas, tāpēc sākot no šī brīža aktīvi sākšu vaktēt tevis veidotos auskarus! :)

  Burvīgi, burvīgi, burvīgi darbi! Viens par otru skaistāki :)))

  1. Piedod, krauklīt, bet neatceros gan. Citušo kāju nevarēja labot, vai arī Tu negribēji, lai es laboju? Viss noteikti ir izdarāms.
   Kas attiecas uz auskriem, tad pēdējā laikā ir tāda štelle, ka es darinu tikai to, kas man ir palūgts. Pagaidām nav sanācis laikus blakus izpausmēm, tāpēc ir vieglāk pajautāt, ko Tu gribi. Lūk. Prieks, ka ienāci.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.