Ziemas miegs

Neturiet cilvēku miega badā, jo viņš pēc tam nogulēs mūžību.
To es, protams, par sevi. Esmu nogulējusi teju vai divas dienas. Mostos vēlāk par citiem un eju agrāk gulēt kā tāds pensionārs, tikai atšķirība gan tāda, ka pensionāri parasti mostas ar pirmajiem gaiļiem.
Apbrīnojami, bet mani ir piemeklējusi tā brīvdienu sajūta, kas agrāk – man nav spēka neko darīt. Vēlēšanās ir, bet spēka nav un visas domas vedina tikai uz gultu. Interese par apkārt notiekošo ir pielīdzināma tuvu vai nullei :D un galu galā līdz tam, ko es gribētu redzēt pa to TV kasti (piemēram, Xaviera Naidoo koncerts), neizvelku, jo acis lipinās ciet.

Visa šī sakarā man ir viens vienīgs ieteikumus – guliet, ļaudis, tad, kad ir jāguļ, jo brīvdienas nav domātas tam, lai tikai un vienīgi vārtītos pa gultu :D Ģimenes taure ir padevusi balsi (es par kaķi, protams.. viņš ir tāds pats kā es… visu laiku guļ :D Sabiedrotais tātad) un jāiet skatīties, kas notiek virtuvē.

Vājības šobrīd man tikai divas – gulta un ēdiens :D
Priekā!

Published by

Kni

Love yourself more

6 thoughts on “Ziemas miegs”

  1. … un zaķēni paliks bez āboļiem un burkāniem, jo šajos Ziemassvētkos nav neviena, kas dotos uz mežu izgreznot šiem eglīti… :(

    1. It kā jau vēl var paspēt rīt no rīta, bet miegs mani piebeidzis, tači ir arī kāds labums. Kurš guļ, tas nepārēdas. =)

  2. Man ir tieši tas pats – gulēt un gulēt :) Šodien nogulēju līdz 12:00. Sen nebiju tā bez stresa gulējusi, cik gribas.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.