Ziemas nakts zoodārzā

Kad jau tuvojos polimērkeramikas privātnodarbības finišam, saņēmu zvanu ar uzaicinājumu doties uz Rīgas zoodārzu, jo tur iespējams apskatīties naksnīgo ekspozīciju par lielisku cenu! No 16:00 – 18:00 ieejas biļete maksā tieši vienu latu! Vai nav grēks neizmantot?

Ekipējums: siltas drēbes un apavi, jo ārā joprojām kokos draiskojas sarma (tā, kas dabas parādība, nevis kaut kāds aptracis sievišķis). Ļoti noderēs termosā līdzpaņemtā tēja, lai uzturētu iekšējo siltumu ceļojot no vienas mājiņas uz otru. Protams, tēju lieliski papildinās šokolāde, cepumi vai pat maizītes. Padariet šo gājienu uz zoo par piedzīvojumu!

Ko var redzēt:
– izgaismots zooloģiskais dārzs! Tā vien šķiet, ka Ziemassvētki vēl uzkavējas tieši tur. Tā jau laikam mūsu valstī zooloģiskajā dārzā notiek.. prezidentu ievēlam, Ziemassvētkiem palūdzam uzkavēties.. =)
– atvērtas iekštelpu ekspozīcijas. Tās iezīmētas ar zilu lāsteku gaismām: Lauku sēta (ja jūs zinātu, cik tām aitām mīksta vilniņa! Un bieza! Visus zvēriņus lauku sētā var sapaijāt un samīļot. Kaziņām atskrējuši kazlēni un to kažociņš ir īpaši mīksts, radziņi gan izskatās smieklīgi. Tādi mazi dīglīši), Tropu māja (viena no vietām, kur eleganti sasildīties un uzkost kādu no līdzpaņemtajām maizītēm), Žirafu māja (vieta, kurā uzkavējāmies visilgāk, jo uztrāpījām uz žirafu barošanas laiku. Viņas taču ir riktīgi lielas. Neatšķīru, kur ir Piks, kurš Periskops, kurš Kimi un, kā to ceturto sauc, man nemaz nav ne jausmas =). Ārkārtīgi skaisti dzīvnieki), Terārijs, Akvārijs, Flamingu māja (ļoti laba iespēja aplūkot flamigo tuvu tuvu. Tie pērās pa ūdeni un vismaz viņiem joprojām ir vasara)!
– ārā dzīvojas izturīgākie dzīvnieki – roņi, Ungārijas stepes govis, mežacūkas, grifi, tīgeris, pūces, polārlapsas (kuras es nosaucu par pižikiem un apkaklēm) un pat kamielis!
zoodārza mājas lapā lasu, ka varot arī šādi te: zirgu pajūgā var traukties pa naksnīgo zoodārzu! Lūk!

Zoodārza kases ZIEMAS NAKTS ietvaros strādā līdz plkst. 18.00!
Ekspozīcijas un zoodārzu slēdz plkst. 20.00.

Cik ilgi vēl: vēl tikai vienu dienu līdz rītdienai (17.janvārim)!

Ko jūs vēl gaidāt? Rīt būs lielisks laiks.. nu un, ka mazliet auksts =)

Published by

Kni

Love yourself more

3 thoughts on “Ziemas nakts zoodārzā”

  1. Ak tu nelaimīgie zobi! Citādi aizņemtos kaut kur termosu un ietu uz zoo. Tagad jautājums izlemts un ne man par labu. Bet man prieks, ka Tev patika!

  2. Laikam nekad nebiju tā priecājusies par to, ka zvērus var apskatīt arī iekštelpās. Aukstums māca priecāties par siltumu!

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.