Ziloņordenis filmas Monsieur Taurins pirmizrādei

Neesmu no tiem cilvēkiem, kas regulāri cilpo uz visu jauno Rīgas iestādījumu atvēršanām, pirmizrādēm, pirmparādēm, pirmpasēdēšanām, pirmpadzeršanām… Varētu turpināt nodarboties ar vārdu jaunradi, taču būs gana. Lai kā tur būtu, ir reizes, kad viss notiek citādāk. Tajās reizēs, kad kāds no man tuviem cilvēkiem pielicis ne tikai vienu, bet gan abas rokas kāda pirmizrādāma pasākuma tapšanā, ļoti labprāt dodos sniegt un izrādīt visu savu atbalstu tik svarīgajā brīdī. Tā nu ir sanācis, ka šajā reizē tādi cilvēki ir divi, tāpēc ir pieliktas nevis divas, bet gan četras rokas, divas plašas sirdis un atvērts skats uz pasauli.

Par godu filmas „Monsieur Taurins” pirmizrādei īsi pirms (precīzāk tieši pusstundu pirms tika padota kariete, lai dotos no Ziemeļpol uz Rīg) sadarbībā ar zelta roku īpašnieci Daigu jeb precizējot – manu mammu, tika uztapināts īpašais aksesuārs – un satika tauriņš ziloni. Abi divi tādās patriotiskās krāsās, un kā smejos, noderēs gan Lāčplēša dienā krastmalā svecītes aizdedzot, gan 18. novembrī himnu dziedot. Kam Trīszvaigžņu ordenis, kam ziloņordenis.

Ziloni uztapināju dziļā svētdienas vakarā, kamēr citi skatījās, kā debesīs šaujas guntiņas. Biju visu sīki izdomājusi, tikai viss izrādījās pavisam citādāk. Sagatavojot pamatni, uz tās uzliku baltās „svītras”, kuras savukārt pārklāju ar vēl vienu kārtu pamattoņa. Sak, tak slīpējot baltais pats atklāsies. Kā tad! :D Kad vairs nebija spēka slīpēt, palīgā ņēmu nazi… patriotiskie toņi laikam prasa pilīti asiņu, nodomāju pie sevis klusībā brīdī, kad naža asmens iešņāpa pirkstā! Priekā! Ar to tad zilonis arī bija gatavs.

Par to, kā man būs patikusi filma, varēsiet lasīt jau rītdien, ja vien mājupceļu nesajaukšu ar ceļu uz afterparty!

Published by

Kni

Love yourself more

One thought on “Ziloņordenis filmas Monsieur Taurins pirmizrādei”

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.