Ziloņtonis

Ieskrēju virtuvē uz pusdienu rēķina, jo šodien no tādām atsakos. Ja netieku papusdienot tā, kā vēlos, junk food man arī nav vajadzīgs, lai tikai radītu sāta sajūtu. Līdz tikšanai mājās atlikušas 4 stundas un pēc nedēļas nogales našķu devas tēju diena par ļaunu nenāks.

Iekš foto var apskatīt to, ar ko nodarbojos pagājušajā otrdienā. Kopā ar Tin Līvu taisīju faktūras, tonēju un galu galā satonētās plastikas plāksnītes pārvērtu par ziloņiem, kas piebiedrosies tiem, kas Ziemeļpola māju virtuvē sargā ledusskapi. Nu jau to ir prāvs pulciņš. Citādi tiem, kas pusdieno – labu apetīti!

Līdz vakaram!

Kni

P.S. Tiem, kas tagad sarosījušies pie svētdienas Mārtiņa Sirmā raidījuma, kurā skanēja Nīmaņa dziesma “Tēja”, varu pateikt, ka tas fails, kuru var atrast manā blogā, ir mazliet kropls un, cik man zināms, pie tās dziesmas tā īsti tikt nevar. Neesiet žaģinas. Aizejiet uz galeriju “Istaba” un nopērciet CD par 5 Ls, kurā būs ne tikai šī burvīgā dziesma par to, kā mēs ar tevi dzērām tēju, bet arī citas dziesmas no izrādes “Latviešu mīlestība”.

Published by

Kni

Love yourself more

20 thoughts on “Ziloņtonis”

 1. Man trakoti gribētos to augšējo puiku pa labi (tirkīzzilā tonī). Viņš jau magnetizējies vai tomēr ir izredzes Tevi pierunāt uzlipināt šamējam piespraudi, lai iznāk broša? :)

 2. Paldies! Paldies!
  Atbide Dinai: broša tur vairs nekā nesanāks, jo pirmkārt, pārāk plāns un, otrkārt, vienreiz jau lakots, kas savukārt nozīmē, ka cept otrreiz vairs nevarēs.

 3. p.s. ziņa no ziloņa – “visi par mani tīksminās, priecē acis un netic tam, cik es esmu burvīgs, man iet ļoti labi, mani dikti mīl un es nesu citiem mieru…”

 4. gribēju uzzināt, vai iespējams kaut ko no rotām arī iegādāties? skatījos tavu flickr albumu, un tur bija daži garšigi gredzeni, kuri mani ļōti ieinteresēja. taču nekādus kontaktus saziņai nevarēju atrast. labprāt noskaidrotu ko sīkāk par tieem, kur drīkst jautāt?

  1. Sveika, Ieva!
   Par šīm lietām ir tā, ka gatava man nekā nav, t.i., nav nekā tāda, ko es varētu Tev nolikt priekšā un teikt – izvēlies! Pie manis tā nemēdz būt.
   Otrs ir tas, ka es joprojām spītīgi turos pie tā, ka divas lietas neatkārtoju, t.i., ja, piemēram, Tu man norādītu uz kādu no tiem gredzeniem un teiktu, ka vēlies tādu, man nāktos Tev atteikt.
   Kontakti saziņai: kni.virtuve@inbox.lv

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.