Zīmogs.Krāsa.Laka

Gads tik tikko sācies, ieskrējies mazliet, ieslidījis kaulus, bet jau rada tādu jucekli, kas liek neskaitāmas reizes uzdot vien divus jautājumus, proti, kāpēc un ko es atkal daru nepareizi, turklāt trakākais tajā visā ir tas, ka vairs nav spēka uzdot šos jautājumus. Pozitīvais? Plastikā es turpinu mēģināt. Ir bijis tik daudz izgāšanos, bet, lūk, vēl viens mēģinājums sadraudzināt plastiku un akrila krāsas. Ja es vēl tās tintes uz spirta bāzes dabūšu..

Zīmogs + krāsa + laka

Iespējams, ka iespējams šie būs magnēti vai arī pielipināsies pie audekla.

Published by

Kni

Love yourself more

8 thoughts on “Zīmogs.Krāsa.Laka”

  1. Tā arī ir. Zini, tie rāmji, kas apvilkti ar audeklu, līmēju klāt un pie sienas, tiesa gan šobrīd visas bildes kopš pārvākšanās dzīvo uz grīdas. Nav man ne naglas, ne āmura.

 1. tev nebija? sasodīts, Rīgā vienu brītiņu pārdevās spirta tintes bet padzirdēju ka izlemts tās vairs nepasūtīt…
  pietrūkst kuplo žagattusiņu kuros apmainīties specifiskiem jaunumiem… mūsu tāds maziņš pulciņš palicis kas tiekas.

  nezinu kā butu turot rokās un pētot acupriekšā, bet foto izskatās kā kad būtu tinte:))))

 2. vai arī tu esi jau ceļā uz pasūtīšanu un dabūšanu?:) vai tas ir tāds kā grūti realizējams sapnis? (un jā, mans jautājums ir ar trīskāršu aizmugurējo domu;))

  1. Ir tā, ka esmu skaskatījusies visādu eksperimentu rezultātus, kā arī to, ko var panākt, izmantojot puscaurspīdīgo plastiku un tinti. Ļoti gribētos pamēģināt, bet tur, kur esmu bijusi, neko dabūt nevar. Kopš nav Žagatas bodes, man pat laba asmeņa arī vairs nav. Vajadzētu kādu pasūtījumu uzrīkot, tikai es kaut kā… ha hā.. nemāku :D
   Bet, kas attiecas uz šo, šajā nav tinte. Akrila krāsa, kurai piemīt glancēts efekts, pārklāta ar vienu lakas kārtu. Tas tad arī viss.

   1. taisni vai vajadzētu iedzert kopīgi tēju… nākamnedēļ kā reiz tiekamies (laikam pie Vikas darbnīcā), Murse ar būs un būs ciemos viena Pēterburgas keramikas meitene… tas ir, ja tev gribētos straujāk un kuplāk patusēt.
    vai arī tad vēlāk pēc 16tā…
    ?

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.