Ziņojumu dēlis ziņo!

Un tur jau tas ir – siena vai stabs katras mazpilsētas centrā. Nosēts maziem rūtiņu vai arī krāsainiem papīriņiem, kas atgādina Kombuļu T-kreklu apakšmalu. Patiesībā jau tie T-krekli no manas bērnības un Kombuļi tikai pamanījās šo bērnības murgu ieviest atpakaļ šodienā. Bet ne par to.

Par papīriņiem. Rūtiņu lapa ar ķerburainu rokrakstu a la rakstīts ar vistas kāju. Blakus lapiņu rotā glīts rokraksts. Sieviete, nodomāju. To otru noteikti rakstījis vīrietis. Skat, tur ir arī advancētāka – datorrakstā ietērpta lapa, taču ar interpunkcijas kļūdām. Steidzās laikam. Nepārlasīja. Skaties, kur gribi, visas papīra lapu strēmeles rotātas ciparu kombinācijām, kuras palīdzēs tikt vienu soli tuvāk pie kārotās lietas vai pakalpojuma.

Lielākā daļa apdrukāto lapiņu iesākas ar vieniem un tiem pašiem vārdiem: pārdod. Smejies vai raudi, vienmēr nodomāju: nepērk. „Pārdodu pussausu malku. Cenas ir runājamas.” Hmm.. kāpēc pussausu? Kāpēc ne sausu? Vai sausas malkas gadījumā cenas klusētu kā ūdeni mutē ieņēmušas? Un tā nu es staigāju un pētīju šo ziņu nosēto stabu Ziemeļpola centrā. Pētīju un uzjautrinājos. Kādreiz, kad dzīvoju pie Ziga un Ainas, autobusa pieturas nojumes sienas bija nosētas līdzīgām papīra lapiņām, taču to īpatnība bija divvalodība. Pēc tulkojuma vienmēr varēja nojaust, kādā mēlē rakstītājs ikdienā runā un vai komatu likšanas prasmi skolā cītīgi apguvis, vai arī bijis viens no tiem, kas komatus salicis diktāta beigās rindiņā, klāt pierakstot: „Marš vietās!” :D Ak, bet ir arī tādi, kas savu sludekli ielikuši kabatiņā. Kas zina, lai lietus pret to saudzīgs.
Labākās pērles no Ziemeļpola ziņu dēļa, steidzu iemūžināt. Foto kvalitāte atbilstoša tekstu kvalitātei :D Lai gardi lasīt!
P.S. Varbūt kāds mani var apgaismot, kāpēc pie akustiskās ģitāras sludinājuma pieminēts tas, ka ģitārai ir tieši 6 stīgas? :D

Published by

Kni

Love yourself more

5 thoughts on “Ziņojumu dēlis ziņo!”

  1. Traki, ja uz klaviatūras nestrādā punkts un semikols. Tad to vietā jāizmanto smailijs…

    1. Bet varbūt ATLAIDE ir ārkārtīgi priecīga?

      Patika apzīmējums “izlaiduma laika” sieviešu blūzes, žēl, nebiju palūkot, kādas tās ir.

  2. par ģitāru: ir sešstīgu un ir 12-stīgu ģitāras. Viss kārtībā, ka pārdevējs precizēja.
    Un es ņemu to milzu dzīvokli ar iebūvēto sporta klubu un McD.Četru meiteņu man gan nav, bet nu… :)

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.