Zvēru dārzs

Ja esi ceļotājs, tu atklāj. Pieņemsim, ka todien ceļoju (pa tīmekļa laukiem) un nokļuvu zvēru dārzā, precīzāk, uzgāju kādu Instagram profilu, kurā redzamie zīmējumi radīja sajūsmu. Sietspiede! Par to, kā savulaik iemēģināju roku sietspiedē un šajā procesā, kā arī tehnikā teju vai iemīlējos, var sev atgādināt TE, taču šis bija kas ļoti smalks un tik dzīvs. Trakākais, ka gribējās pilnīgi visu.

Tālākais notika pēc ierastās shēmas. Atradu epasta adresi, rakstīju vēstuli, lai precizētu detaļas. Zinājāt, ka Rīgā atrast neapdrukātu kreklu, kas būtu ne tikai glīts, bet arī pieklājīgas kvalitātes, nemaz nav tik vienkārši? Par vīriešim vispār.. nesaprotu, kur jūs pērkat apģērbu, jo tas viss šķiet neiespējamā misija. (Visādi citādi ar savu kreklu obligāti nav jānāk. Es tikai tāda.. izvēlīga.)

Brīdī, kas uzvilku šo lauvas kreklu un jau gaidīju, kad nākamajam būs pieejams siets, šķiet, sapratu jūs visus, kuriem nu jau ir vairāk par vienu ziloni. Sajutu sevī to “gribu” sajūtu un sajūsmu par to, ko kāds rada.

Skaidrs, ka tagad man ir ne tikai lauva, bet arī lācis ar ārkārtīgi skaistām acīm.

Likās, ka nu var atslābt, ka tas viss? Nemaz ar’ ne!

Darbu autore Kitija Laure nav snaudusi uz panākumu un atzinības lauriem, bet gan gājusi tālāk, proti, apdrukājot porcelānu. Atliek vien nopūsties, nočuksēt kaut ko par algu un turpināt priecāties. Skaidrs, ka virtuvē kaut ko no šī visa pavisam noteikti vajag. Ārkārtīgi vajag, bet pagaidām, lai priecīga un mazliet draiska diena kā tās lokas, kas vējā plīvo.

..un tad gādās atklāt, ka tas kaķēns patiesībā ir lauva.

Svarīgākais, kas jums jāzina:
Instagram.com/zverudarzs
Facebook.com/zverudarzs

Lai silti!

Published by

Kni

Love yourself more

4 thoughts on “Zvēru dārzs”

  1. Paldies Tev liels par padalīšanos ! Ļoti skaisti un iedvesmojoši zvēri ! Un līdzīgi kā, skatoties virtuvi, ir tā sajūta – GRIBU :)))) Lai jauka diena !

  2. Mani pārņēma silts karstuma vilnis un ak, Kni, cik labi, ka Tu man esi! Jo citādi es tik daudz ko nezinātu un nebaudītu un nepriecātos un negribētu…. tiešām tiešām, Tu neticēsi kā man ir paveicies, jo tik daudzas lietas Tu man ierādi un iemāci.
    Bučas!

  3. Jā! Par šiem šedevriem pirmo reizi nopriecājos vairāk nekā pirms gada, kad mana draudzene Kitiju bija pamudinājusi sākt viņas burvīgo zīmējumu ceļojumu uz tekstila. Pirmais eksperiments bija spilveni, un arī pati ieguvu savā īpašumā stirnu uz lina. Un neliegšos, tieši tāpat kā Tev, gribas vēl. Gribas visu to mežu uz dīvāna! :)

  4. Kira – man ir patiess prieks un paldies!
    Gicha – tam jau es te esmu, lai jums palīdzētu atrast ko jaunu, atcerēties piemirsto. Ar par Tevi man prieks un šķiet, ka to Tavu prieka vilni arī es sajutu.
    Arieta – tā ir un labi vien, ka līdz spilvendrānām nemaz neesmu tikusi. Krūze šodien aizceļoja pie draudzenes un ceru, priecēs viņu ik pārdienas. Arī man pašai šis ir tāds, manuprāt, ļoti vērtīgs atklājums. Skatoties uz Kitiju, vienmēr pie sevis nodomāju, cik lielas lietas tie mazie un sīciņie cilvēki var izdarīt!

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.