Zviedru vakars

Sestdienas vakara izklaides klasisku popdziesmu stilā.
Pirmais zilonis top ļoti pozitīvā gaisotnē.
Pateicoties Sandrai Veinbergai mūsmājās vienas no spēcīgāko eirodziesmu radītājvalsts vakars.
Ir jau divi favorīti un manis pēc var sūtīt kaut abus. Citādi skatos uz to zāles varenumu un jā… labi, klusēju. Gabali ir visās eirodziesmu labākajās tradīcijās. Es kustos, pirmais zilonis kustās.
Ja gribas skatīt arī Tev, spied uz šīs saites: http://svtplay.se/v/2317878/melodifestivalen_2011__finalen

Published by

Kni

Love yourself more

14 thoughts on “Zviedru vakars”

  1. Lūdzu, bet nu tādu vilšanos :D
   Abi mani favorīti pirmajā trīniekā, bet viņi ņem un aizsūta cukurgailīti, kurš dzied par to, kā būs populārs. Pasākums, cik nu es tur ko sapratu, gan tāds feins un viss ātri. Nekā mums.. vel ētera laiku līdz vēlai naktij.

   Nu, tik jauks lauku zaļumballes gabals! Visas iekšas priekā lec.. ne.. cukurgaillīti viņiem vajag.

 1. A man patīk cukurgailītis! :D
  Viņam šovs bija! :) Bet visas dziesmas bija feinas. Zini, esmu Ventspilniece, bet man drausmīgi nepatīk, ka Eirovīziju taisa “Jūras vārtos”, kad pasākums notika basketbola hallē, bija skaista skatuve, un viss tai piederošs, a tagad izskatās, kā padomju laikos koncertos! :D (pilnīgi kauns par savu pilsētu)

  Nez, vai Somiem jau bija atlase? Jeb tikai būs? Gribētos paskatīties! :)

  1. Cukurgailītis Europai patiks. Tāds šķelmis!
   Beidzot man pieleca, ka kādreiz taču mūsējā eirovīzija notika basketbola hallē! Visu laiku nevarēju saprast, kas ir tāds mainījies un kāpēc izkstās pēc mana Ziemeļpola kultūras nama :D Zviedrus bija patīkami skatīties dēļ pasākuma uzbūves vien. Tā starptautiskās žūrijas balsošana, zāles līdzjušana. Man interesē, ko šie iesmēja, kad runāja par Vāciju, bet laikam būs vien jāpaliek interesējot.

   P.S. Paldies par nozīmītēm! Tās beidzot ir pie manis.
   P.S.2. Re, lai tauta zina, kas ir Cukurgailītis.

   P.S.3. Vieta Nr.2.
   Par šo man aizkadrā teica, ka viņš varot nedziedāt. Sūds par dziesmu, puika smuks :D

  1. oo, jauki! :)
   Prieks, kā saņēmi nozīmītes! ;)
   Aga, tur tas joks ir, kā agrāk viss bija Basketbola hallē, a tagad Jūras vārtos, man nepatīk, agrāk bija feināk. Es darbā jautāju par Eirovīziju un sapratu no tā mirkļa, kad atvēru muti, šie visi skatās futbolu, par Eirovīziju nekā nezinot! :)
   p.s. – Krievija nepiedalās?

   1. Piedalās. Viņiem nebūs atlases, jo dalībnieku izraudzījis 1.kanāls. Ja nemaldos vai nu šajā nedēļas nogalē vai nākamajā tiks atrādīts.

 2. hmm, klikoju uz linka, bet paradas pazinojums, ka sim video beigusas tiesibas, tapec nonemts :( cukurpuiku gan tepat noskatijos, smukins jau puisitis :) meldija ari energiska, bet nu tas teksts – my body wants you girl, I’ll get you when I’m popular. aaa.

  1. Tas tāpēc, ka tur tika rādīta tiešraide.
   Teksts graujošs.. bet kurš tad tos klausīsies?
   Eirovīzijas finālu liela daļa skatīsies krietnos grādos un tur nekas nav jāuztver nopietni. Lipīgs melodiņš, 3 pazīstami vārdi piedziedājumā un aiziet!

   1. nu ta jau vish i :D es vienkarsi nevaru nedzirdet tekstu (ja saprotu), parasti ieciklejos, ja ir kada pastulba fraze. bet gan jau vinam veiksies ar visu to, piemiegs tik ar aci kamerai :)

    1. Principā man ir tieši tā pati problēma, jo es klausos dziesmām vārdus.
     Lūk, nesaprotu neko, bet domāju, ka puisis neko piedauzīgu nedzied! Itālija ir atgriezusies!

   2. pat ne tik daudz par pasu “my body wants you”, to var pateikt ari ta, ka nav piedauzigi. man vairak radas sajuta, ka meldija neiet kopa ar tekstu, kaut ka nesagul kopa, jo teksts salimets neveikli, ka skiba taburete, lai ari it ka atskanas ir un ta.. akdienin, eirovizijas dziesmas tekstuala analize :D

    1. Pasarg’ dies, analizēt neko nevajag. Tie, kas spiedīs pa pogām dziesmu tekstu analizēs pēdējo. Melodija ir – nav? Kaimiņos ir – nav? Garas kājas? Cik īsa kleita? Mmm, kā smaida? Uzvarēs dziesma ar lipīgāko mediņu. Zviedri tie nebūs.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.