Kni virtuve

love yourself more

Gūgle jautā, Kni atbild! #2

1. Ko darīt, ja vīrietī kaitina runas veids?
Paklusējiet. Nopietni. Pamēģiniet paklusēt un izjūtiet klusumu. Iespējams, jums tas sāks tik ļoti traucēt, ka gribēsies, lai tas “kaitinošais runas veids” beidzot sāk runāt, bet vispār var aizrādīt, var neaizrādīt. Viss atkarīgs no tā, kas jums tas vīrietis ir. Atcerieties, cilvēki nemainās un, ja šo jautāja sieviete, tad zini, Tu viņu neizmainīsi. Ir lietas, kuras nepāriet, ir lietas, kuras nemainās.

2. kur mazs bērns sēž, bet liels nevar sēdēt? (mīklas atminējums)
Atbildi nezinu, bet par to varēšanu un nevarēšanu kā tādu var strīdēties. Atceros, kā gāju skolas laikā pie klasesbiedrenes uz kojām, kas tobrīd tika sauktas par internātu jeb tā īsāk – intūzi. Lūk, dežurantam prasu, vai es varu uziet pie tādas un tādas meitenes, uz ko šis man atbildēja – varēt jau Tu vari, bet vai Tu drīksti…

Te pieprasa attēlus :D Nu piedodiet..
3. Pareizs krūts satvēriens attēli
Jejbogu, nu ko vēl pameklēs. Runā jau, ka forši esot tad, ja glīti iegulst plaukstā.. kāda nu kuram tā plauksta, bet pieļauju, ka tā arī ir pareizi :D Tiesa gan, tā krūšu kā erogēnās zonas lieta, ir krietni pārspīlēta… Krietni. KRIETNI!

4. ko nozīmē, ja sapnī redz bites?
Vo, šito jautā regulāri. Tā vien liekas, ka liela daļa Latvijas iedzīvotāju ir kādi nerealizējušies dravnieki. Nezinu, ko nozīmē, bet varbūt to, ka būs medus, vai arī to, ka būs daudz darba :D Bites taču ir strādīgas!

5. tautas līdzekļi pret sirmiem matiem
Skuveklis vai šķēres. Nebūs neviena paša sirma mata!

6. kni virtuve paldies par sveicieniem
Lūdzu! Tu galvenais nāc vēl!

Labu miegu un lai lieliska piektdiena!

 • Mēnessmeitēns saka:

  Bites – Ja sapnī redz bites, tas norāda uz patīkamām un ienākumus nesošām nodarbēm. Armijas cilvēkiem šāda veida sapnis vēsta par pakļautībā esošo cilvēku paklausību un stipru veselību. Zīlniekiem un dziedniekiem vēsta par klientu pieplūdumu. Vecākiem paklausīgus bērnus. Ja sapnī bite jūs sadzēla tad esiet gatavs – drīz sekos zaudējumi un nepatikšanas!

  01/04/2011 at 01:10
 • Inī saka:

  FYI – pareiza krūts satveršana ir svarīga zīdot mazuli. A tev tik erotika prātā :D

  01/04/2011 at 09:33
  • ezz saka:

   Vo vo. Ja nepreizi satvers, tad kauksi no “laimes” :D

   01/04/2011 at 13:43
  • melato saka:

   Inī taisnība, šo tēmu noteikti meklē jaunās māmiņas, kamēr nebija man bērniņa, likās, nu kas varbūt dabiskāks par šo – pabarot mazulīti, bet izrādās, ka nav tik vienkārši, un tām mammām, kurām ir vienkārši, ir ļoti paveicies!

   01/04/2011 at 14:55
   • churkstinja saka:

    Paveicies ar krūšu galiem :) Stradiņos man visas dakteres, kas pārbaudīja vai un kā zīdina mazo, priecājās par ĻOTI labiem krūšgaliem. Tā arī nepajautāju, bet laikam jau ir arī ne tik labi gali :)

    01/04/2011 at 16:57
 • saules_poga saka:

  5.punkts
  Aaaaaaaaa… .Ha haaaaaa… :D :D :D
  Es ir gar zemi..

  01/04/2011 at 15:29
  • saules_poga saka:

   P.S. manā kastē kāds nepārtraukti (un jau kādu pusgadu) “meklē sevi”.. Cik tad var meklēt? Būtu jau laiks atrasties.. :D

   01/04/2011 at 15:31
 • Kni saka:

  Johaidī, man te vesela māmiņu orda!

  Lai nu kā, es tomēr par to erotiku, Inī, jo, kā zināms, ne jau vējš Tev to bērnu iepūta =P Un erotika tajā mirklī nebeidzas, vai ne? Par smukām krūtīm!

  01/04/2011 at 19:43

Leave a Reply