Aploksne pirms ceļa

Kaut kādā brīdī sapratu, ka ar aploksnēm sācis notikt tieši tas pats, kas savulaik sāka notikt ar ziloņiem. Paliek grūtāk izdomāt kaut ko jaunu un vēl nebijušu, turklāt visu sarežģī fakts, ja kāda aploksne pie konkrētā saņēmēja jau ir ceļojusi.

Nu atkal viena dosies. Labu ceļavēju!

Tagad visi psihologi, kas protās analizēt zīmējumus, var izpausties. Grūti gāja ar jumtu zīmēšanu, taču viegli ar putniem.

Lai gardas vakariņas!
Visjaukāk namu kāpņu telpās smaržo tad, ja smaržo pēc ēdiena.
Pēc gardi pagatavota ēdiena.

Published by

Kni

Love yourself more

6 thoughts on “Aploksne pirms ceļa”

 1. es vakar tiku aizvesta ekskursijā uz 3 brāliem – ieraugot Tavu aploksni, mana pirmā doma – Kni uzzīmējusi savus 3 brāļus.

  BTW – vai kāds zina kāpēc katrā (tā apgalvoja ekskursijā vedējs) pilsētā ir ēkas, ko dēvē par trim brāļiem? Kāpēc tieši 3 un kāpēc brāļi?

 2. Nu tad sākam. Ļāvos atbildēt provokācijai..)
  Tādi cēli, vientuļi nami, kas maldina garāmgājējus ar savu ārējo izskatu. Taču iekšiene sauc pēc kāda, kas sasildītu, bet tajā pat laikā durvis vēl ciet, baidās. ļoti daudz dažādas domas, fantāzijas, sievišķības, kur aizbēgt no piedzīvotā, paslēpties, radīt pašai savu stāstu, kas patīk labāk kā reālais. Dzīves pieredze ir atstājusi iegrieztas rievas sirdī, kas saskatāmas vērīgajiem…

  1. Viss jau ir pareizi un precīzi, bet ir viens liels BET. Tev taču nevajadzēja ne aploksni, ne zīmējumu, lai to pateiktu. Nevienā mirklī neapšaubu Tavas speciālistes spējas (patiešām nē!), taču Tev ir zināms pietiekami daudz sīku detaļu un to “neredzamo” daļu, lai to visu spētu pateikt tāpat un nekļūdīgi. Tas ir apmēram tāpat kā kādā ballītē ar kādu citu speciālistu runājām, ka pie viņas iet un pagulēt uz dīvāniņa (pat ja tāda nav) nevaru, jo esam bijušas vienā ballītē, dzērušas kopā vīnu un ēdušas kūku. Šajā gadījumā – tieši tas pats.

   P.S. A par tām durvīm.. bildē nevienai mājai tādu pat nav. Tikai ceļš uz pagalmu.
   P.S.2. Bet visādi citādi paldies par skatījumu un atbildi uz provokāciju. Novērtēju.

   1. Bet es tikai par to, kas uz aploksnes. Speciāli mēģināju. Un, protams, ka tas vispār nav korekti, jo svarīgs ir arī process, kā tas rodas, kur visvairāk tiek zīmēt utt. Un arī stāsts ir svarīgs.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.