Kni virtuve

love yourself more

Arī tā var iepazīstināt!

Kur gan citur cilvēki mēdz tikties pēc sešiem vakarā, ja ne bodēs. Tā gadījās arī man un, tā kā stāts ir visnotaļ kuriozs ar krietnu devu smieklu, tad atļaušos caur puķēm to pastāstīt arī te. Cik tad var bildes skatīties un lasītprasmi pamest novārtā.

Griežos pa labi, sasveicinos un mūsu satikšanās uzņem apgriezienus. Tiek pieaicināts vīrs un visam tam seko kolorītākais veids, kādā jelkad ar kādu esmu iepazīstināta: “Kni! Ar viņu man internetā ir sekss..” Nezinu, kāda bija mana sejas izteiksme, taču vaigi iesārtojās krietni, turklāt vienīgais, ko varēju tajā mirklī darīt, ir smieties, jo rādās, ka esmu kaut ko palaidusi garām. Galu galā izrādās, ka mutīgā dāma tiek vainota smaidīšanā, ķiķināšanā un pārāk ilgā uzkavēšanā pie datora ekrāna, kurā rādās “kni.virtuve”.

Mierinu vīru, ka ne viņš pirmais, ne pēdējais, kurš bijis uz mani kaut drusku greizsirdīgs, lai stājas rindā un drīz kopā ar pārējiem vīriešiem (nu jau man zināmi četri) varēs dibināt klubiņu. Jejbogu, šis ir smieklīgi! Mīļie vīrieši, nesatraucieties, jūsu dāmas nekur nemuks. Viņām vienkārši te patīk parunāties un acis papriecēt. Tas tad arī viss. Bet kā atceros to teikumu, tā smejos joprojām!

Dāmas, bet tagad uzruna jums.
Viss, kas jums būs vajadzīgs, ir – prasme izlocīt dzērvīti, viena auskaru nagliņa un ķēdīte vai kāda lenta, kurā to visu brīnumu iekārt. Un tātad, kad būsiet izlocījušas dzērvīti (vai ko citu, ko sirds kāro), izduriet tai cauri auskaru nagliņu un galā izveidojiet cilpiņu. Dzērvīti labāk locīt no kāda stingrāka papīra, lai tā tik ļoti nedeformētos, ne to pagatavojot, ne arī valkājot. papīrs paliek papīrs. Lūk, kad izveidota cilpiņa, veriet cauri vai nu ķēdīti vai diedziņu, vai lentu un viena veiklā, pavisam vienkāršā pavasara rota svētdienas rītam jums būs gatava!

Atvilktne: Kni.stāsts
Tag:
 • Liene saka:

  Mīļā Kni!!! :D (smiekli gar zemi)
  es pat nezinu kā to visu izstāstīt :D (smiekli atkal gar zemi)

  Kā katru darba dienas vakaru ap šo laiku skatos savu no sirds “iemīļoto” seriālu Ugunsgrēks! Lai nepalaistu garām kaut ko svarīgu (kā vienmēr) ar vienu aci lasu ziņas un kaut kā (pilnīgi neizprotamā veidā, protams) iemaldos arī virtuvē. Tālāk sāku kratīties smieklos un ķiķināt, piedevām saprotu, ka acīs atkal lēkā velnēni….tā kā smieklos vārtos pa zemi, neko loģisku paskaidrot vīram nespēju…un šajā visnotaļ erotiskajā brīdī atskat tas ikvakara teksts :D :D :D Nu kā var nepielekt, ka es atkal daru TO – esmu virtuvē!!!! :D (smieklos vārtos pa zemi)

  Ps.skaista dzērvīte, uzreiz to pamanīju :)
  Par dzērvīt man ir savs stāsts. Reiz pieņemšanā pie Japānas vēstnieka uz galda starp traukiem dzērvītes tā skaisti bija sasēdinātas. Parasti es tik tiešām tā nedaru, bet nespēju turēties pretim kārdinājuma un vienu ieliku savā somiņā. Vēl tagad glabāju kā lielu dārgumu.
  Man kādreiz ir stāstīts, ka pareizi izlocīta dzērvīte ir viens no sarežģītākajiem oregami. Būs jāpamēģina :)

  29/03/2011 at 21:07
  • viipsna saka:

   pavisam nesen iekš etsy redzēju ausīs iekarinātas dzērvītes un taisni nodomāju, ka kādreiz derētu pamēģināt :)

   30/03/2011 at 10:29
   • Kni saka:

    Etsy ir arī metāliski, zeltīti un vēl sazin kādi šie putniņi. Nav mans izgudrojums, tikai gribējās uz ātru roku izrotāties ciemos ejot. Tā nu izrotājos 5 minūtēs.

    30/03/2011 at 20:02
 • Tincii saka:

  Kni, es neprotu dzērvīti! Man nesanāk. Ko man tagad darīt? :(

  29/03/2011 at 21:28
  • Kni saka:

   Es Tev iemācīšu, kad pati atcerēšos, kā jātaisa :D
   Mācījos no šitā.

   29/03/2011 at 21:35
 • Mēnessmeitēns saka:

  :) tagad nevaru izdomāt tas ir labi, kā man nav vīra, vai tomēr slikti? :D

  29/03/2011 at 21:31
 • Liene saka:

  ar vīru katrā ziņā ir jautrāk! :D :D :D

  29/03/2011 at 21:33
  • Kni saka:

   Tev ir foršs vīrs, tas tāpēc. Pati forša un vīrs foršs.

   29/03/2011 at 21:37
   • Liene saka:

    es = nedaudz sakautrējusies šobrīd! :)

    29/03/2011 at 21:39

Leave a Reply