Ēst ir?

Kad dzīvoju pie vecākiem un tas bija jau traki sen, brālis, nākot mājās no treniņa un sperot pirmos soļus pār slieksni, vienmēr teica: “Ēst ir?” Tas tā, sasveicināšanās vietā. Protams, ka bija, jo mūsu ģimenē vīriešus baro godam un sūdzēties viņi nevar. Es pēc visiem parametriem knābāju kā cālis, tā kā man speciāli nav jāgatavo.

Šodien pārrados no darba saķērusi saaukstēšanos, tomēr gribēju ēst. Lieliska pazīme, jo tas nozīmē tikai to, ka apaukstēšanās manu ēstgribu nav skārusi un tas viss būs īslaicīgi, lai gan galvassāpes nav pārgājušas vēl tagad. Devos uz virtuvi pagatavot vakariņas, jo zupa, ko vārīju svētdienas vakarā, vakardien tika apēsta. Vakariņas pa vienkāršo – rīsi, šampiņjoni (jā, jā, tie man tagad iecienīti) kombinācijā ar vistu, burkāniem, tomātiem, sīpoliem, saldo krējumu, kariju un pipariem. Man šķiet, ka šo recepti jau esmu pieminējusi. Tad lūk, pēc vakariņām prātā iešāvās doma, ka reizi nedēļā es varētu veidot tādu kā rubriku – … recepte. Tā kā mana mīļā Rudu ir ārkārtīgi virtuvē saimnieciska jaunkundze, tad šo iespēju piedāvāju viņai. Rudu recepte. Uz to gan viņa atbildēja, ka neesot nekāds Sirmais (es gan piebildu, labi, būsi Rudais), bet vispār padomāšot.

Iedomājos, ka varbūt arī jums kādam ir lieliska recepte, ko pagatavot izsalkušiem vēderiem vakarā pēc darba. Gatavošanas laikam nevajadzētu būt ilgākam par stundu. Vienkāršas un gardas vakariņas. Zinu, ka ir jau daudzi blogotāji, kas raksta tikai receptes un mans iemīļotākais no tiem ir http://maltite.blogspot.com , taču kāpēc gan šeit mēs nevarētu uzrīkot rubriku vakariņu recepte izsalkušam vēderam. Jo galvenā doma ir tāda – ko pagatavot cilvēkam, kurš visu dienu ir darbā un lai šim procesam nebūtu jāpatērē ārkārtīgi ilgs laiks.

Ko sakāt par šādu domu? Dalīsieties?

Foto aizņēmos te.

Published by

Kni

Love yourself more

3 thoughts on “Ēst ir?”

  1. noteikti iesaku paskatīt http://www.bbcgoodfood.com/content/recipes/ receptes. līdz šim esam izmēģinājuši dažas kūkas un patiešām ir tā kā tur uzmundrinoši rakstīts – EASY! un dievīgi garšīgas. piereģistrējoties lapā lasāmi arī iedvesmojoši komentāri par vakariņām, kuru laikā viesi slavē kūkas vai par vīru un ka pat viņš to kūku varēja izcept.

    1. O, mīļš paldies! Noderēs ļoti, jo esmu vienkāršo un gardo recepšu cienītāja. Patīk ēdieni, pēc kuriem nav jāatkrīt krēslā, jo nav spēka kustēties.

      Vēl varu pačukstēt, ka ir jau cilvēki, kas ir piekrituši dalīties savās pārdomās un receptēs.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.