Kni virtuve

love yourself more

Gultu.Segu.Spilvenu.

Ir tādas dienas, ka gribētos neuzlikt modinātāju. Ir tādas dienas, ka gribētos pārvilkt segu pār galvu un acis atvērt tikai tad, kad saule baksta plakstiņus un nekādi citādi vairs nevar. Ir tādas dienas, kad gribas, lai pidžama ir uniforma un vienīgais dienas uzdevums – nesteidzīga laiskošanās pa gultu. Nē, es neplānoju slimot, lai gan baciļi ieņēmuši zemā starta pozīcijas un gaida izšķirošo šāvienu. Es tikai gribēju teikt, ka ir tādas dienas.

Gultu. Segu. Spilvenu. Dienas.

Kad ir tādas dienas, ir tādi ziloņi. Pidžamās un koši.

Kad ir tādas dienas, ir tādi ziloņi. Pidžamās un koši.

Pidžamzilonis nr. 1 būs piespraužams, tiklīdz beigsies kvalitatīvo spraudīšu deficīts. Kārtība ierastā - Tu panāc tuvāk: seši delfīni, es panāku tuvāk: septiņi delfīni. Uz ārzemniekiem un "abonentiem" attiecas pirmais stāsts.

Pidžamzilonis nr. 1 būs piespraužams, tiklīdz beigsies kvalitatīvo spraudīšu deficīts. Kārtība ierastā – Tu panāc tuvāk: seši delfīni, es panāku tuvāk: septiņi delfīni. Uz ārzemniekiem un “abonentiem” attiecas pirmais stāsts.

Pidžamzilonis nr. 2. ar tieši tādu pašu stāstu kā košais brālītis. Kārtība ierastā: pacelta roka būs Tavs "jā" vārda karogs.

Pidžamzilonis nr. 2. ar tieši tādu pašu stāstu kā košais brālītis. Kārtība ierastā: pacelta roka būs Tavs “jā” vārda karogs.

Lai silti!

Atvilktne: Sloņ un darbi
 • Elīna saka:

  Man rīts sākās skarbi – plkst. 4.00, pateicoties kādam ļoti aktīvam sniega šķūrētājam pagalmā.

  Bet, jā, burvīgi strīpaiņi. Man gan šoreiz jāatturas. :)

  29/01/2013 at 09:24
 • Baiba saka:

  Es gribētu iegūt savā īpašumā Nr.1.

  29/01/2013 at 09:37
  • Kni saka:

   Baibu, sazināsimies.

   29/01/2013 at 18:18
 • Liga saka:

  Ideaals tonju salikums! Pirmais pavasara veestnesis :)

  29/01/2013 at 12:30

Leave a Reply