Gultu.Segu.Spilvenu.

Ir tādas dienas, ka gribētos neuzlikt modinātāju. Ir tādas dienas, ka gribētos pārvilkt segu pār galvu un acis atvērt tikai tad, kad saule baksta plakstiņus un nekādi citādi vairs nevar. Ir tādas dienas, kad gribas, lai pidžama ir uniforma un vienīgais dienas uzdevums – nesteidzīga laiskošanās pa gultu. Nē, es neplānoju slimot, lai gan baciļi ieņēmuši zemā starta pozīcijas un gaida izšķirošo šāvienu. Es tikai gribēju teikt, ka ir tādas dienas.

Gultu. Segu. Spilvenu. Dienas.

Kad ir tādas dienas, ir tādi ziloņi. Pidžamās un koši.
Kad ir tādas dienas, ir tādi ziloņi. Pidžamās un koši.
Pidžamzilonis nr. 1 būs piespraužams, tiklīdz beigsies kvalitatīvo spraudīšu deficīts. Kārtība ierastā - Tu panāc tuvāk: seši delfīni, es panāku tuvāk: septiņi delfīni. Uz ārzemniekiem un "abonentiem" attiecas pirmais stāsts.
Pidžamzilonis nr. 1 būs piespraužams, tiklīdz beigsies kvalitatīvo spraudīšu deficīts. Kārtība ierastā – Tu panāc tuvāk: seši delfīni, es panāku tuvāk: septiņi delfīni. Uz ārzemniekiem un “abonentiem” attiecas pirmais stāsts.
Pidžamzilonis nr. 2. ar tieši tādu pašu stāstu kā košais brālītis. Kārtība ierastā: pacelta roka būs Tavs "jā" vārda karogs.
Pidžamzilonis nr. 2. ar tieši tādu pašu stāstu kā košais brālītis. Kārtība ierastā: pacelta roka būs Tavs “jā” vārda karogs.

Lai silti!

Published by

Kni

Love yourself more

4 thoughts on “Gultu.Segu.Spilvenu.”

  1. Man rīts sākās skarbi – plkst. 4.00, pateicoties kādam ļoti aktīvam sniega šķūrētājam pagalmā.

    Bet, jā, burvīgi strīpaiņi. Man gan šoreiz jāatturas. :)

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.