Kni virtuve

love yourself more

Iešmaukt aploksnē

Vienmēr domāju, kā īsti jūs tās paciņas un aploksnes taisat vaļā, cik ilgi glabājat un vai tad, kad viss izbērts laukā, vēl tomēr vienu reizi ieskatāties, lai pavisam noteikti pārliecinātos, ka tur nekā vairs nav. Lūk, tad, lai būtu par ko pārliecināties, esmu jums sagatavojusi mazas podziņas, pie kurām piestiprināt magnētus. Tās, kas vīna toņos, darinātas izmantojot kādu triku, proti, zem tā uzkalniņa ir gaiss. Tās ir neparasti vieglas un, ja pārgrieztu tās uz pusēm, tad jūs redzētu, ka vidus ir tukšs.

Bilde gan mazliet izliekas par to, kas nav, proti, lecas košumā, bet varbūt tas arī labi, it kā ieskandinot rītdienas stāstu.

Un lai rītdienu būtu vēl interesantāk gaidīt, ļaušu jums palūkoties uz gabaliņu no piespraudes, kuru darināju izmantojot jau pieminēto triku. Tikai gaiss.

Lai silti!

Atvilktne: Sloņ un darbi
 • Čurkstiņa saka:

  Tā pēdējā bilde tā ieintriģēja, ka rīt, pirmais ko izdarīšu, kad atvēršu acis būs- paciemoties virtuvē ;)

  10/02/2014 at 22:42
  • Kni saka:

   Izskatās, ka Tu paspēsi kārtīgi izgulēties un pat ieturēt maltīti, jo man nesanāks sagatavot ierakstu, bet kas zina..

   10/02/2014 at 22:59
 • Čurkstiņa saka:

  Ak, saldās gaidas, tad es trīšu virtuves grīdu ik pa stundai :D

  11/02/2014 at 00:02
 • rasanda saka:

  Aploksnes,,,,gaidu tās ar tādu pat nepacietību kā to saturu….kas gan šoreiz būs uzzīmēts…. Nez kā citi, bet es savējās esmu sataupījusi. Vienu brīdi biju aktīvi iesaistījusies postcrosingā ( sūta un saņem kartiņas), tad nu postcrosingam ir kastīte, kurā atrodas kartiņas no dažnedažādām pasaules valstīm un arī Kni aploksnes atrodas tanī pat kastītē.

  11/02/2014 at 10:40

Leave a Reply