Kni virtuve

love yourself more

Lai turas

Kad es vēl biju knīpa, tad mums pie mājas bija dārziņš, un varbūt samelošos, bet šķiet, ka savulaik katrā sevi cienošā dārzā bija putnubiedēklis, kuram, neskatoties uz to lupatlasīgo izskatu, bija visnotaļ svarīgs uzdevums – nosargāt dārzu no putniem, kuri to vien kāroja, kā noēsties gardās ogas un neļaut tapt ievārījumam.

Nesaku, ka esmu radījusi trīs “putnubiedēkļus”, taču ledusskapja (kas tāds iesaldēts dārziņš vien ir) sargus gan. Varbūt tie tik ļoti piesaistīs uzmanību, ka aizmirsīsies, kāpēc pie tā ledusskapja pavēlajā vakarā nāci?

Jokus pie malas, bildes virtuvē!

Lai laba apetīte!
Un aizmirstiet, ko teicu, pie ledusskapja drīkst iet arī pusnaktī.

Atvilktne: Sloņ un darbi
 • Mēnessmeitēns saka:

  :) Skaisti! Man ļoti patīk tas, kurš pēdējā bildē ir novietots augstāk! :) Padīkt un pievienot kolekcijai jau laikam nevar? :)

  08/02/2013 at 11:03
  • Kni saka:

   Dīkt jau var, bet jēgas gan nav, jo šis ir pasūtījuma darbs.

   08/02/2013 at 17:57
 • Mēnessmeitēns saka:

  re kā! :) Ļoti skaists, lai priecē saimnieku! :)

  08/02/2013 at 21:45
 • Kira saka:

  Priecēs ! Dikti ! Jau priecē :) Ekh, Kni, no vienas puses Tu apdraudi visus magnētus un magnētiņus, jo tagad pastāv liela varbūtība, ka tiem būs jāiet nelielā atvaļinājumā.. Iedomājos, cik skaistas būtu šīs 3 podziņas un gluži kaila ledusskapja.. No otras – jau tagad iedomājos to sajūsmu, kas būs mana ledusskapja nepagurstošajiem pētniekiem, uzejot šīs pērles starp visiem pārējiem smukumiem un interesantumiem.. ekh.. PALDIES !

  08/02/2013 at 22:13
 • Inese saka:

  Tā pūcīte kādam pusnakts ledusskapja viesim var šķist arī kā zemene putukrējumā.. :-)

  17/02/2013 at 13:15

Leave a Reply