Mana tā saucamā dzīve un 30 sekundes līdz Marsam

Kamēr vieni, kas Tallinā pabijuši uz “30 Seconds To Mars”, nebeidz vien jūsmot par koncertu un jau pērk, vai visticamākais nopirkuši biļeti uz koncertu Rīgā, kas notiks novembrī, es izbrīnītu skatu lūkojos grupas bildē un nevarēju saprast, vai man rēgojas, vai arī solistam (Jared Leto) manā tīņu gadu vecumā ir bijis dvīņu brālis.

Manas bērnības saldākais no apjūsmojamajiem jaunajiem vīriešiem, kā nu izrādījās, patiesībā dzied un visticamākais par seriālu, pateicoties kuram mana sirds pukstēja straujāk, vien nosmīkņā un atceras kā tādu padsmitnieku gadu trakulību.

Stāsts ir par deviņdesmito gadu vienu no populārākajiem jauniešu seriāliem, kuru es skatījos pateicoties satelīttelevīzijai, kura mūsu mājā ienese ārzemju vēsmas. “My So Called Life” jeb latviski – Mana tā saucamā dzīve – ir jauniešu seriāls, kurš stāsta par visām tipiskākajām padsmitnieku problēmām, par dzīvi skolā un ārpus tās. Seriāls nav modes skate kā Gossip Girl, kas drīzāk līdzinās lupatu parādei, kur pa vidu kāds ar kādu pārguļ, uzrada neesošas problēmas, kas vairumam cilvēku ne tikai neeksistē un iespējams nekad neeksistēs. Tajā pašā laikā šis, lai gan krietni pēc skata novecojis, tomēr, manuprāt, daudz vērtīgāks seriāls ir izzinošāks materiāls un daudz labāk attēlo jaunieša dzīvi. Lai arī visi tur ģērbušies visai ērmīgi, taču, ja padomā, arī es tālajā 95. gadā valkāju tēta rūtainos kreklus, satraucos par pumpām uz zoda, jutos kā skolas neglītene un pārdzīvoju, ka man krūšu rajonā parādījušies izaugumi, kuru citam skuķim vēl nebija citu gadu. Tāda laušanās cauri tīņu gadu kompleksiem, kas tagad liekas smieklīgi, bet tam cauri iet visi. Šodien mazliet citādāk, nežēlīgāk, bet iet.

Lai arī es esmu iegādājusies biļeti uz novembra 30STM koncertu, jau vairākas dienas kavējos atmiņās, skatoties šo manu padsmitnieces gadu seriālu. Skatos un smaidu.
Ja to vēlies darīt arī Tu, ja arī Tu esi deviņdesmito gadu skolas produkts, kurš radīts astoņdesmitajos, seriāls Tev būs tieši laikā, turklāt nebūs jādodas uz nevienu no līčiem un ar laiviņu pa nelegāliem kanāliem jāgādā seriāla sērijas. Tās pavisam ērti var noskatīties youtube.com.

Te būs pirmās sērijas sākums! Turklāt, ko aizmirsu pieminēt, seriāls ir lieliska iespēja redzēt Klēru Deinsu – to pašu, kurai bija tā iespēja skūpstīt Leonardo Di Kaprio :D.

Uz atvadām gan – 30 sekundes līdz Marsam un Džareds Leto.

Lai laba skatīšanās!

Published by

Kni

Love yourself more

5 thoughts on “Mana tā saucamā dzīve un 30 sekundes līdz Marsam”

 1. Mana iepazīšanās ar Jared Leto bija pavisam nesen, kad kino Rīga skatījos pavisam dīvainu (bet feinu) filmu Mr.Nobody. Izrādījās, ka Džareds ir tas simpātiskais aktieris, kas šajā filmā tēloja. :) Arī 30STM grupa man nav sveša un pāris dziesmas pat man patīk.. Apsveru iespēju doties uz koncertu :)

  1. Par Mr. Nobody pat biju piemirsusi. Katrā ziņā lielākais pārsteigums bija par faktu, ka viņš ir 30STM dalībnieks.

   1. Man arī bija milzīgs pārsteigums, kad salīmēju to bildi kopā, ka solists un aktieris ir viena persona :D, jo filmā viņš tik solīds, tik solīds :D

 2. Hei, Kni! Paldies par “My So-Called Life”! Kaut kad sen biju garāmejot par to dzirdējusi, bet tagad sāku arī skatīties. Un zini – aizrāva! Kā nekā arī esmu pa daļai 90. produkts. Labi, ka vakari brīvi un šonedēļ varēšu šādi nosist laiku katru vakaru!

  1. Lūdzu! Pa brīvdienām noskatījos visas 19 sērijas.
   Kaut kādā mirklī šis tas apnika, taču redzēju arī tādas ainas, kuras biju palaidusi garām.
   Nebeidzu smieties par komentāriem, jo daudzi no tiem atainoja arī manu viedokli: seriāla veidotāji pārāk daudz rāda tos Andželas vecākus, turklāt, ja tā padomā, nu kurš pusaudzis 13, 14 vai 15 gadu vecumā grib zināt, ka viņa vecākiem ir sekss :D :D :D turklāt kā šitiem diviem trusīšiem, tik bieži :D
   Patika arī komentāri par to, kur tad ir tas mistiskais Tino, kuru visi piemin, bet nevienā sērijā nerāda :D
   Trešais bonuss… ja kādā no sērijām ieraudzīsi Andželas ģimenes kaķi, padod ziņu :D To piemin un “rāda” tik pat bieži kā Tino :D

   Lai laba skatīšanās!

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.