Piparmētru paldies ar piparmētru ledeņu ziediem

Katru reizi, kad gatavoju kādu piparmētru sērijas ziloni, man galvā skan tā Mielava dziesma par piparmētru paldies, par piparmētru skūpstu, par to, ka tajā brīdī, kad piparmētras izies, paliks tikai rūgts. Lai kā tur arī būtu ar to dziesmu, tas nekādā ziņā nav ne par šo, ne arī kādu citu no maniem ziloņiem. Ja nu vienīgi tā skūpsta, vai paldies daļa.

Signe pieteicās klusi un teicās, lai arī zinot, ka man nepatīk atkārtoties, vienu piparmētru paldies viņa tomēr labprāt savā īpašumā iegūtu. Atbilstoši laikapstākļiem arī šo apadīju un vienā rindā atstāju piparmētru ledeņu ziediņus.

Published by

Kni

Love yourself more

6 thoughts on “Piparmētru paldies ar piparmētru ledeņu ziediem”

 1. skatos un apbrīnoju.
  safanojusies nopirku divus fimo klucīšus ar domu, ka nu tik raušu vaļā. ņifiga, tā ir tāada štelle ! tā arī klucīšus nobāzu rokdarbu stūrītī.
  a te – smuki rakstiņš, smuki saadīts, sacakots, viss gluds un pabeigts līdz ideālam.
  malacis, Kni !
  ja iepriekš apbrīna bija par salikumiem, tad tagad es tā ir par visu visu visu, ko ieliec ziloņos.

 2. Ilgi skatu un priecājos par Taviem darinājumiem un izteikties talantu! Šis zilonēns beidzot “maigi pagrūda” uz komplimentu izteikšanu :)

 3. Tagad, lielajā fomātā, redzu, ka ne drusciņas neesmu kļūdījusies savā vērtējumā. Skaistulis! Patiesi! Un (gandrīz) mans! Paldies, Kni!

  P.S. Gaidīšu ziņu par to, kā zilonim nokļūt jaunajās mājās.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.