Kni virtuve

love yourself more

Rīts.

Rīti ir dažādi. Miegaini. Bez miega. Dzestri. Tveicīgi. Priecīgi un smeldzīgi. Šis rīts bija lēns un diena lēnīga, darbi nevedas. Kā jau vakarnakt paredzēju pirms došanās uz QooQoo skati, kurai sekoja dejas, smiekli un naksnīgās dziesmas Vecrīgas pamatiedzīvotājiem. Viss līdz rīta gaismai. Zinājāt, ka putni piecos no rīta jau dzied?

Inī: “Čau!”
Kni: “Sveiki!”
Inī: “Kur tad Tu ar tulpītēm? Ciemos?”
Kni: “Jā!”
Inī: “Pie kā?”
Kni: “Pie sevis!”

Es vienmēr eju ciemos pie sevis ar ziediem :D Nolēmu, ka tik jauka būtne jau nu sestdienas rītā ir pelnījusi ziedus. Meitenes, nekautrējieties pirkt ziedus, ja gribas. Nav vienmēr jāgaida diena, kad kāds tos dāvās, jo tas kāds varat būs arī jūs pašas. Tas tā, maza atkāpe.

Citādi ar nepacietību gaidu rītu, jo man būs omlete ar lociņiem un svaigu gurķu salātiem ar krējumu. Smieklīgi, bet esmu gandrīz vai gatava rītu sarīkot jau tūlīt pat. Tik liela nepacietība.
Brokastis rīkošu gultā. Nekrāsotām skropstām, mazliet miegainu skatu, viegli sārtiem vaigiem (kā veselīgai jaunkundzei pienākas), mazliet izpūrušiem matiem. Tas būs mans rīts. Mans burvīgais rīts.

Atvilktne: Kni.stāsts
 • murr saka:

  sev mīļajai!
  prieks, smarža un skaistums!

  es sev pirms nedēļas atnesu žagariņus no kādas pļavas. nu jau uzplauka un pat uzziedēja dzelteniem ziediem. pavasar’s. pūpols arī pagadījās, rīt pie Tavas omletes nosūtīšu svētdienas pērienu!

  27/03/2010 at 23:55
  • Kni saka:

   Ja Viņš ir patīkams un, ja Viņam ir sirds un kāds stāsts kabatā, tad sūti tik šurpu =P

   28/03/2010 at 00:05
 • priedesfauna saka:

  Mmmmmm
  sakuma pasmaidiju par skaisto bildi
  velak par skaisto stastu

  sitas iespiedisies manapzina un manadzive (:

  ps-paldies par vakardienas vakaruuuuu

  28/03/2010 at 00:46

Leave a Reply