Tradīcijām būt! Svētdienas miglfoto.

Ja šajā vakarā Tu nerunā par to banku, tad principā, Tu nevienu neinteresē.
Gāju sagatavot to miglu foto un skatījos uz milzu rindu, kas sastājusies pie naudas mašīnas. Vēsu prātu iegāju bodē, kurā pat nebija rindu, nopirku vīnu un gāju savu ierastu ceļu. Manī panikas nav. Manī ir forša sajūta, ar kuru nezinu, ko īsti šobrīd iesākt.
Visa šī sakarā, ja jums interesē ierastās tradīcijas mazliet vairāk par skanošu, tad ar prieku parādīšo to, ko uzdarināju pagājušajā naktī pēc instrumentu koncerta. Acis sāpēja ļoti, taču ne tik ļoti, lai nevarētu padarboties līdz četriem rītā. Kaut kas no rindas, kaut kas sev. Lai jums jauka skatīšanās!

P.S. dominējošajai krāsai nav nekāda sakara ar emocionālo stāvokli. Pilnīgi nekāda. Nemaz.

Published by

Kni

Love yourself more

18 thoughts on “Tradīcijām būt! Svētdienas miglfoto.”

 1. Tātad sanāk, ka Tu tā vnk svētdienas vakarā viena dzer vīnu :-)- rīt darba diena :-)

  1. Kamēr citi ķer paniku, vismaz kādam ir jābūt mierīgam. Un es esmu. Rīt viss būs kā pirmdienā. Možs gars un darba spars.

 2. Ja kāds man prasīs vai es esmu redzējusi rozā ziloni, pastāvēšu uz to, ka esmu gan :D
  Ļoti skaists.

 3. man dikti patīkās auskari!

  Pastāsti kāds bija koncerts? Es dikti gribēju, bet tas dikti uznāca par vēlu, biļetes it kā bija izpirktas! Presē vispār skopas recenzijas :(

  1. Kā bija, kā bija… Nu kruta bija! Citu ko grūti pateikt. Ja štrumenti patīk, tad žēl,ka nebiji koncī.

   1. es jau zināju, ka nāksies pēcāk kost pirkstos!!! :(((
    Kni, Tu neapzinīgajiem “gribētājiem” varētu ik pa laikam atgādināt, ka tad un tad gaidāms tāds un tāds pasākums :))
    Man (kā neārstējamam Tava bloga lietotājam) atmiņā ir tikai tas, ko Kni raksta :D Pārējais eksistē kaut kur TRU ārā un neattiecas uz mani! Šausmīgi, vai ne? :D :D :D

   2. Lienīt, mīļā, es taču neeju uz visiem pasākumiem un vienmēr labi padomāju, vai man to biļeti vajag. Daudzas idejas nāk spontāni. Tā izdomāju, ka gribu un eju, vai arī piedāvājums iet ir pēkšņs. Lūk, bet Instrumenti man patika ļoti. Jau nedēļas sākumā sāku gatavošanos un samācījos vārdus, tāpēc tās meitenes, kas man nāca piedāvāt “dziesmu grāmatiņas” sūtīju ratatā ar vārdiem, ka zinu no galvas. Iešu vēl lasīt, kad man jāplaudē, nē nu gan.
    Bija dziesmas, kas patika mazāk, bija tādas, kuras prasījās vēl vairāk izgaršot, bet tas viss kopā – mūzika un video instalācijas, manuprāt, bija kaut kas vienkārši kolosāls. Vēl vakardien ar Zani nevarējām nomierināties un pārrunājām motīvus. Noteikti būs DVD, vismaz ir tāda sajūta, jo koncerts tika filmēts.
    Turklāt, ja jau es varēju atnākt mājās un noturēt pozitīvu darba sparu, tas liecina vienīgi par to, ka koncerts man tādu sniedza. Ak, jā, un biļeti es jau biju nopirkusi 1.septembrī :D Man bija fana komplekts ar disku un krekliņu :D

    P.S. Tincii paldies par morālo atbalstu pirms koncerta!

 4. rita joks: ja, ziloni (ipasi roza) ar avizi nenositisi ;)
  skaistas zinas, Kni pie Tevis :)
  par Instrumentiem es ka reizi velejos pielikt, ka Hofmanim ir labs apraksts, bet tad pamaniju, ka Tu tepat augstak pa labi to jau esi pateikusi – domu pilnigi saskaņa :)
  bet vispār: pārdomas šorīt par to, ko es darītu, ja būtu šobrīd attiecīgās bankas vadībā – it kā social media pie visa vainīgi, kāds palaidis baumu, so what? laba ziņa piemēram bija, ka filiāles sāks darbu ātrāk – bet kā viņi to nodrošina – darbiniekiem svētdienas vakarā zvana un saka – nāksiet ātrāk uz darbu?
  protams, ka labākais veids novērst ažiotāžu (jebkuru) ir turpināt strādāt kā parasti un pierādīt pretējo ar darbiem, to arī viņiem novēlu!
  Kni, novēlu lielisku rītu – nesteidzīgu, skaistu kā rubīnsarknau bordeaux :)

  1. Patīkami apzināties, ka kāds tās maliņas tomēr lasa. Jā, Aldis visu ļoti labi ir pateicis. Smuki savilkts kopā. Ja varu to vēl papildināt, tad tā paldiesošanas daļa bija par garu, lai gan ar humoru, tomēr par garu. Tur taču bija arī cilvēki, kas nenāca ar tādu izaudzētu koncerta sajūtu kā es, kā rezultātā man netraucēja, bet citiem gan. Zināju, kas man vēl jāsagaida un to arī gaidīju, bet bija tādi, kas jau ar gudru ziņu gāja pēc jakas.

   Es savukārt to paldies daļu skaidroju ar to, kas tas ir viņu tāds pirmais lielais koncerts un loģiski, ka tas mirklis viņiem pašiem liekas tik liels un nozīmīgs, ka jājūtas tagad visiem parādā, kas šo mirkli devuši un ka attiecīgi viņi šo mirkli varējuši dāvāt arī mums. Cita skaidrojuma man nav. Tad, kad jau ir otrais koncerts, neviens tik gari paldies nesaka. Tad tikai uz plakātiem nodrukā lielākus logo tiem, kas vairāk iemaksājuši :D :D :D

   Kas attiecas uz banku lietām, ja jau mēs par to, tad es pie bankomāta stāvēt negāju. Auksts taču ārā, apsaldētos, skāde lielāka būtu. Cilvēkus var saprast, bet pareizi twitterī kāds teica – cik viegli manipulējami cilvēki. Elementāri. Ko baro, to ēd. Tas liek bīties un droši vien.. ne velti esmu augšā no pus6.. man atkal rādās karš. =( Tā jau maz guļu un vēl tik slikti.

   Saņēmu īsziņu pat no draudzenes Francijā. Biju tik bezkaunīga un pateicu, lai atslābst un beidz izplatīt baumas. Teicu, ka viņas ziņas nepalīdz, bet gan ceļ trauksmi. Lūk, līdz kam latvietis novests! Dzīvo citā valstī, bet padod ziņas no Latvijas nostūra. Bet ko nu par to, citās vietnēs par to šodien pērsies, es negribu te. Ir taču jābūt vietai, kur pirmdienā mierīgi padzert tēju.

   P.S. Es tikai iesmēju, ka tagad zinu, ka visiem ir nauda un ka nu es mierīgi varu pacelt ziloņu cenu vēl :D

 5. Labrītiņ šo rītiņ! Esmu pareizi sazīmējusi rožusprādzi – Zanes, ja?
  Un tās garās ausis – wow! man gan joprojām nav caurumu un šīs man nepiestāvētu, bet enīvej – ļoti glītas…

 6. Šodien kaut kādā mirklī izdomāju visnotaļ nekaunīgu gājienu ar nākamajām miglu bildēm. Būs pārmaiņas. :D

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.