Uzspēlēsim apļos?

Kaut kāda matemātika tajā visā ir. Vai arī spēle ar matemātiku un par tēmu “matemātika”. Lai tad arī matemātiķis, kurš šo saņems dāvanā, meklē sakarības.

Uzspēlēsim apļos?
Uzspēlēsim apļos?
Mērogam. Daļa no 37. izmēra. Patiesībā, vienmēr sajūsminājis fakts, ka man der arī paliela 36. izmēra apavi.. Palielāks trīsdesmit sestais. Mhm.
Mērogam. Daļa no 37. izmēra. Patiesībā, vienmēr sajūsminājis fakts, ka man der arī paliela 36. izmēra apavi.. Palielāks trīsdesmit sestais. Mhm. Tā jau vairs nav matemātika, bet gan variācija par anatomiju.

Savukārt rīt parunāsim par jūru, bet tagad vērojiet varavīksnes!

Published by

Kni

Love yourself more

4 thoughts on “Uzspēlēsim apļos?”

  1. Tev nu gan miniatūra kājiņa. :) Zinu, ka manai mammai arī ir 36. kājas izmērs, tāpēc viņai kurpju pirkšana bieži vien ir ļoti izdevīga. (Pavisam niecīgai daļai sieviešu ir tik maza kāja, tāpēc bieži vien šī izmēra apavi tiek nocenoti līdz pat simboliskai summai, jo nav īsti kas pērk, bet pārdevēji grib no šiem apaviem, kas tikai aizņem vietu, tikt vaļā.)
    Atceros, ka laikos, kad vēl dzīvoju pie mammas, viņa vienā dienā atnesa trīs jaunus (arī skaistus) kurpju pārus, kurus bija iegādājusies pa 2 Ls.

    + Tā ziloņglezna izcili skaista. ;)

    1. Trīsdesmit sestais tiešām nav ļoti populārs un Tavs stāsts man patika, taču trīsdesmit septītais gan tā.. šķiet, pazūd viens no pirmajiem.

      Un paldies, tagad tā arī man pašai patīk. Sākumā, sakarā ar to, ka pamats (rāmis) bija tik liels, likās, ka ir par tukšu un ka nepieciešams papildinājums. Tagad viss ir labi.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.