Aizver acis un pieskaries

Bija jau krietni pavēls, kad pierunāju sevi tomēr pastrādāt. Pierunāt pierunāju, bet doma neraisījās, sarakstu ar darbiem izlasīju vairākas reizes un doma joprojām neraisījās, taču nagi tā vien niezēja izmēģināt pamācību, ko biju saskatījusies kādā no Flickr.com plastikotāju forumiem. Mēs tur tāda draudzīga un starptautiska pirkstmeditācijas piekritēju grupa, kas dalās savos atklājumos un idejās.

Veronique Hoffmann ir plastikotāja ar daudzu gadu pieredzi (ļoti atsaucīga un sirsnīga), turklāt, kas mazliet smieklīgi, viņa savu pirmo darbu uzlipināja jau tad, kad es vēl nebiju ne tikai dzimusi, bet pat plānā vēl nebiju. Un tātad, vēlreiz – attiecīgi šo pamācību iespaidā, ņēmu manikīra komplekta piederumus un skatījos, ko ar tiem varēšu panākt.

Lūk, kas man sanāca – neparasti zaļas krāsas ziloņi ar faktūru, kuru vislabāk izjust divējādi: aizverot acis un tad izjūtot pirkstu galiem, vai arī kārtīgi izpētot katru sīkumu un faktūru, neko ciet neverot.

 

Bet tad… jauši vai nejauši, sanāca tāda kā kļūda bildēšanas laikā un man tā “kļūda” likās laba, tāpēc es tos puikas miglā arī atstāju.

Kad šis zilonis iznāca no krāsniņas tāds ļoti gatavs un karsts, mazās rieviņas bija mīkstas kā gumijas ķemmīte. Tagad tās drīzāk atgādina kaut ko no bambusa.

 

Savukārt šis, nolikts attiecīgā gaismā, it kā zaigo. Zvīņu mētelītis.

 

Sākumā to punktiņeksperimentu gribēju veikt ar iepriekšējo ziloni, bet tas jau tā bija tik skaists savā vienkāršībā, ka man tomēr roka necēlās un nolēmu uzdarināt vēl vienu.

 

Kas attiecas uz šo ziloni, tad tajā izmantoju visus iepriekšējo ziloņu darināšanas procesā izmantotos rīkus. Vesels taustes ceļojums!

Ziloņi šobrīd vēl nav ne spraužami, ne arī kaklā karami, taču, ja kādam no jums kārojas tos kaut kādā veidā (piespraust, iekārt kaklā, pielikt pie ledusskapja), tad uz šiem ziloņiem attieksies jau iepriekš iesāktie noteikumi ar kustību, proti, ja panāksi man tuvāk – seši delfīni, ja ne – septiņi. Kā noskaidrojās ar jūras ziloņiem, priecē, jūs esat kustīga tauta.

P.S. Tas zaļais dabā ir kaut kas starp salātu zaļo un mint green.

Published by

Kni

Love yourself more

3 thoughts on “Aizver acis un pieskaries”

  1. Varu rezervēt sev to zvīņainīti? :)
    otro no augšas? Un, vai var palūgt to nekur nekārt un nelīmēt tam nekādus magnētus? Vēlos to likt pie sienas uz rupja maisa auduma. :)
    To jau vēlējos ar vienu pelēcīti izdarīt, bet, Tu viņam kaut kā nemanot pieliki magnētu sen, sen atpakaļ! :D
    Bet, nu jā, es arī nekustējos ilgi uz satikšanos ar viņiem! :(

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.