Kur paliek jūra, kad aizlido kaijas

Atceraties, teicu, ka pēc tiem jūras ziloņiem, man ir ārkārtīgi daudz zilās krāsas plastikas, jo, lai radītu vienu nejaušības ziloni, nepieciešams liels aprēķins un krietna deva materiāla.
Lai atkal pēc brīvdienām sadraudzētos ar spēju strādāt, padarīju savu darbu interesantāku, proti, iegādājos jaunus rīkus un šie rīki attiecīgi bija jāizmēģina, lai zinātu, vai var iegādāties šādus pašus, tikai lielākus un vai tie maz plastikai derēs, jo to sākotnējais mērķis ir pavisam cits, pavisam cits…

No sirds, ne spēka izveidoju atspiedumu, griezu, slīpēju, pulēju un priecājos, kā tās zīdaini spīd, atstājot matētas iespieduma vietas. Šis ir viens no tiem ziloņiem, kuriem gribas izpētīt katru rieviņu, katru iespiedumu visādos leņķos un uz kādu brīdi tajā visā pazust.

Zilonis pieejams par desmit delfīniem.
Papildus tam visam iespēja par diviem delfīniem tikt arī pie četriem mazauskariem.

Tagad jūs zināsiet, kur paliek jūra, kad aizlido kaijas.

Published by

Kni

Love yourself more

5 thoughts on “Kur paliek jūra, kad aizlido kaijas”

    1. Izskatās, ka te viena grib pārsist Sanitu.. ;) Viss kārtībā, droši.
      Visādi citādi, ja nu kāda tomēr kāroja ziloni un vēl auskarus, tad tai, kas vedīs mājās ziloni, mazauskarus uztaisīšu no jauna un iedošu bonusā, ja tā var izteikties.

  1. :) es nemēģinu pārsist Sanitu! :)
    Vispār pēc komentāra apstiprināšanas gribējās uzrkastīt, kā ja kāda to ziloni taisās adoptēt, tad es savu roku nolaižu par tiem auskariem! :)

    1. Es jau tikai ķircinos. ;) Lai tiktu līdz Sanitas ziloņu skaitam, sākumā jāpārspēj kāda cita ziloņu skaits.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.