Ekzperimenti turpinās. Turam buru!

Eksperimenti turpinās!
Ņemot vērā, ka turpinu sev mācīt to, ko man jau principā bija jāzina, tad esmu tādā kā taustīšanās periodā. Grūti tā visu laiku radīt sajūsmas gabalus, jo spiežot no augļa sulu, tā kādā mirklī beidzas un ja nepiestrādā pie rezervju atjaunošanas, tad var sanākt traki. Tieši šī iemesla dēļ ļauju sev tā mazlietiņ papļeckāties. Parasti nav ne nojausmas, kas galā sanāks un vai vispār sanāks, bet katru reizi par to domāt nevar. Jāļaujas un jādara.

Šodien man ir sakāma kāda pozitīva lieta tiem, kuri, man vēl vecajā mītnē esot, gribēja nākt mācīties, bet kaut kādu iemeslu dēļ tas viss krietni vien sabremzējās. Sakarā ar to, ka šodien piekritu apmācību sniegt kādam puisim… jā, jā, tieši tā. Jūs nepārlasījāties. Man būs pirmais pretējā dzimuma skolnieks, kurš jau šo to lipinot, vairāk paļaujoties uz čuju un ņuhu nekā poņu. Tātad – visi tie (visas tās, patiesībā), kuras man bija pieteikušās jau iepriekš, atsūtiet man epastu ar atgādinājumu (kni.virtuve (at) inbox.lv) un sākšu plānot jums nodarbību laikus. Kas zina, ja nu man vasarā atkal uznāk dullums neko nedarīt… sanāks, ka mācīties tiks tikai rudenī.

Nu tad tā, kaut kā tā.
Šim zilonim ar nosaukumu “piepļavasupes nindzja” saimnieka nav, tāpēc, ja viņš Tevi uzrunājis, cel roku, raksti komentāru, vai kaut kā citādi dod ziņu. Tā nu ir, ka eksperimentiem parasti saimniekus neparedzu.

Turam buru!

Published by

Kni

Love yourself more

20 thoughts on “Ekzperimenti turpinās. Turam buru!”

 1. AAAaaaaaa – o tas nozīmē???? es varu sāt lēkāt aiz cerības??? :) jo šis pat pārspēj iepriekšējo, bet toņi… mmmm tie toņi :)

 2. kā Tu tur pa sevi teici, ka Tev ir ieslēdzies Rainis?

  pārfrāzējot varētu teikt, ka Tev ir ieslēdzies Rozentāls (nu, piemēram), jo Purvītim un Vecozolam, manuprāt, līdz Tavām krāsām vēl jāaug! :P

  1. Par Purvīti un Vecozolu tomēr skaļi teikts. Purvītis ir nepārspēts pelēkā/baltā/pavasara ainu radītājs. Es ar šim meistariem nemēros. Viņi ir nepārspējami.
   Ar Rozentālu vismaz uzvārdā mums ir viena sakne.

   1. Ai nu es tak tikai dauzos :D vien gribēju pateikt, ka esi krāsu blīkšķis. Un Tev taisnība, vecmeistaru 100-iem balto nianšu ir grūti līdzināties. Es vairāk mēģināju izdomāt, kurš varētu būt gleznotāju “Rainis”.

    1. Par Purvīti man ir stāsts.
     Mācījos vidusskolā un manai klases audzinātājai bija savs kabinets. Neatceros, ko mēs tajā kabinetā darījām, bet kā tagad atceros, ka uz grīdas stāvēja glezna. Neviens nebija spējīgs pielikt un skolā vīrieši jau ir deficīts. Vienu dienu ienāca ar kultūras vēstures skolotāja, paskatījās uz gleznu un šausmās ne gluži iespiedzās, bet noteica gan: “Vājprāts! Tas taču PURVĪTIS!” ..turklāt uz grīdas. Vot tā!

 3. M-ja bija pirmā, tikai šmuce tāda, ka viņas komentārs un rokas cēliens vēl bija jāapstiprina. Maiju, Tu tak neļaunosies, ja es atdošu Agnesei, kura ir ļoti satraukusies?

  Es apsolos katru reizi uztaisīt pa tādam vienam “liekajam”. Patiešām būs vēl!

  1. Fuuu – tad jau viss ir atrisinaajies! es njemu savu peedeejo e-veestuli atpakalj un stingri turos pie rezerveetaa pukjzilonja…

  2. pieredzējušākas ziloņu mednieces priekšā mans mestais laso nobāl, tomēr no šī piesavināšos to emocionālā pacēluma mirkli, kad jau šķita – vai tiešām?
   bet diez vai tie ir “liekie” – tie drīzāk ir “uzrunājošie”, kas miedz ar aci :)

   1. Zini, kur bija Tava kļūda? Nekad tā vairs nedari, jo Tu esi iepriekš jau atzīmējusies.. Tu nomainīji tā saucamo niku. Ja Tu būtu rakstījusies ar “mai”, Tavs komentārs būtu parādījies. “Svešie” nonāk apstiprināmajos komentāros jeb pendingā.

    Par “liekajiem” tos nosaucu, jo parasti es taisu tikai tos, kas man ir palūgti, bet tā kā mana izdoma drusku bremzē pēdējā laikā, tad sanāk tā, ka bezsaimnieku ziloņu sanāk vairāk.

 4. lai arī mai-šoko.lv skrubjus uztveru kā personīgi sev adresētus, eksistē vēl viens tāds pats niks, tas tādēļ.
  bet lieko ziloņu būtību pilnīgi droši es sapratu jau sākumā ;) tikai ko gribēju teikt, ka tie šķiet tieši tādi radošie, eksperimentālie, pārsteidzošie, kuriem nudien neizskatās, ka izdoma būtu klibojusi, drīzāk gan gluži otrādi – metusi neprognozējamus kūleņus. tikvien, tā saimnieks dzimšanas brīdī vēl nav bijis zināms un zilonim dots uzdevums mirdzēt un uzrunāt.

  1. To, ka ir parādījusies vēl viena mai, es pamanīju un sākumā domāju, avi tiešām Tu … bet vispār tikai Tavs kvadrātiņš iekrāsojas visskaistākajā zaļajā krāsā!

   P.S. Moringa koks man arī asociējas, ka patiesībā tiek pieprasīts vairāk Ingas :D

   1. kvadrātiņa krāsa ir tikai loģiska – tam vienkārši bij jābūt manā krāsā un tas tāds arī ir. bet ko pamanīju – arī Agneses krāsa sakrīt ar jauniegūtā ziloņa krāsu gammu, un man prieks, ka viņai tiks šis pavasarīgais draiskulis.:)

 5. Ingu, kolosālas krāsas, tik svaigi, tik pavasarīgi! ļoti tīk :)

  P.S> klau, aman sanāks savai ābeļziedu meitenei Brazīliju parādīt? ;)

  1. Tu domā to balto? Kad Tu brauc prom?
   Ja Tev ir iespēja atlidot līdz manam darbam, tad kaut vai rīt. Vakarā man zāle.

 6. kni, vāks, tagad es vairs nezinu, kādu ziloni es gribu!!! vēl nesen es zināju, bet tad tu sāki rādīt vēl un vēl, un vēl visādus skaistos… akdies, ko lai nu dara! :D

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.