Kni virtuve

love yourself more

Iedzīve kartonā kāpj

Novilkusi teju vai visu līdz pēdējam mirklim, beidzot esmu sākusi krāmēt mantas. Ar milzīgu piespiešanos, jo pēkšņi man saradies ārkārtīgi daudz apavu, par somiņu skaitu nojausma apmēram bija. Pirmo kastēs saliku vērtīgāko – plastiku, visus štrumus un grāmatas. Viss pārējais pamazām.

Par kastēm runājot, tās iegādāju bodē, kur valda vīrieši. Viņi lieliski pārzina papīru, tā veidus un īpašības. Tā viņi tur stāv aiz letes. Vēsi un zinoši. Baltijas papīrā par pieklājīgu naudu tiku pie kartona kastēm, kurās nu gulst visa mana iedzīve un istaba kļūst arvien tukšākā. Tā dīvaini.

Atceros to dienu, kad tik tikko pārcēlos. Nakts aizkaru nebija, pie griestiem papīra lampa, kura laupīja spuldzei spožumu. Četras baltas sienas un vājprātīgi daudz vietas. Sestdien visu sākšu no jauna, pienāks pavasaris un man nemaz prātā neienāks, ka ir bijis citādāk, bet apaviem būs jāveic revīzija. Dažs pat nav vilkts. Sievietes…

Nu tad, par pārmaiņām!

foto no zuubee.blogspot.com

Atvilktne: Kni.stāsts
 • em. saka:

  tikko aizskočoju pēdējo kasti un ar priecīgam skudriņām domāju, cik forši ka jau sestdien draugus varēšu satikt arī pie īstām kūkām un tējas! kad visu sakārtošu plauktos – tev būs jānāk ciemos un no suņiem baidīties nedrīkts! (:
  lai jauki!

  06/01/2011 at 23:11
  • Kni saka:

   ES NĀKŠU!
   Domās no prieka skaļi saucu, lai Tu tur dzirdi.. citādi jau es rūcu kā lācs. Aizsmakusi balss un klepus bonusā.
   Uz tikšanos! =)

   06/01/2011 at 23:16
 • Mēnessmeitēns saka:

  Kā mēs ORBā runājām – pārvākties ir forši! :) Krāmējot mantas tiek izmests viss liekais. Es divu gadu laikā no viena čemodāna pārdzimu par deviņu lielu kastu īpašnieci. Pagāja pusotrs gads, kad tiku klāt pie tām deviņām kastēm, rezultātā man ir trīs kastes ar visvērtīgāko, krāmus izmetu, kādas meitenes (viņa izlikās par draudzeni) dāvinātās mantas, liekās somas, vispār lieko aiznesu uz humpalu bodīti (charuty shop), atdevu visu par velti, lai jau kādam naudiņa ko iegūs par manu mantu pārdošanu glābj sirdi un citiem ir tas, kā viņiem pietrūkst.
  Galvenais nežēlot un atbrīvoties no liekā! :)
  Par pārmaiņām! :) veiksmīgi!!!

  07/01/2011 at 03:34
 • Tincii saka:

  Nu ta’ cikos man rīt jābūt klāt? :)

  07/01/2011 at 09:02
 • Dina Preisa saka:

  Wish I could help you… Ja vien Tu būtu uzjautājusi nedaudz ātrāk, kad nebijām vēl nolēmuši braukt uz Sabiles pusi.

  08/01/2011 at 00:29
  • Kni saka:

   Nesatraucās, viss būs labi.
   Edzis un Tincii palīdzēs.

   (aizvest ta viens, bet IZKRĀMĒT! jomajojojo…)

   08/01/2011 at 00:42

Leave a Reply