Iedzīve kartonā kāpj

Novilkusi teju vai visu līdz pēdējam mirklim, beidzot esmu sākusi krāmēt mantas. Ar milzīgu piespiešanos, jo pēkšņi man saradies ārkārtīgi daudz apavu, par somiņu skaitu nojausma apmēram bija. Pirmo kastēs saliku vērtīgāko – plastiku, visus štrumus un grāmatas. Viss pārējais pamazām.

Par kastēm runājot, tās iegādāju bodē, kur valda vīrieši. Viņi lieliski pārzina papīru, tā veidus un īpašības. Tā viņi tur stāv aiz letes. Vēsi un zinoši. Baltijas papīrā par pieklājīgu naudu tiku pie kartona kastēm, kurās nu gulst visa mana iedzīve un istaba kļūst arvien tukšākā. Tā dīvaini.

Atceros to dienu, kad tik tikko pārcēlos. Nakts aizkaru nebija, pie griestiem papīra lampa, kura laupīja spuldzei spožumu. Četras baltas sienas un vājprātīgi daudz vietas. Sestdien visu sākšu no jauna, pienāks pavasaris un man nemaz prātā neienāks, ka ir bijis citādāk, bet apaviem būs jāveic revīzija. Dažs pat nav vilkts. Sievietes…

Nu tad, par pārmaiņām!

foto no zuubee.blogspot.com

Published by

Kni

Love yourself more

6 thoughts on “Iedzīve kartonā kāpj”

 1. tikko aizskočoju pēdējo kasti un ar priecīgam skudriņām domāju, cik forši ka jau sestdien draugus varēšu satikt arī pie īstām kūkām un tējas! kad visu sakārtošu plauktos – tev būs jānāk ciemos un no suņiem baidīties nedrīkts! (:
  lai jauki!

  1. ES NĀKŠU!
   Domās no prieka skaļi saucu, lai Tu tur dzirdi.. citādi jau es rūcu kā lācs. Aizsmakusi balss un klepus bonusā.
   Uz tikšanos! =)

 2. Kā mēs ORBā runājām – pārvākties ir forši! :) Krāmējot mantas tiek izmests viss liekais. Es divu gadu laikā no viena čemodāna pārdzimu par deviņu lielu kastu īpašnieci. Pagāja pusotrs gads, kad tiku klāt pie tām deviņām kastēm, rezultātā man ir trīs kastes ar visvērtīgāko, krāmus izmetu, kādas meitenes (viņa izlikās par draudzeni) dāvinātās mantas, liekās somas, vispār lieko aiznesu uz humpalu bodīti (charuty shop), atdevu visu par velti, lai jau kādam naudiņa ko iegūs par manu mantu pārdošanu glābj sirdi un citiem ir tas, kā viņiem pietrūkst.
  Galvenais nežēlot un atbrīvoties no liekā! :)
  Par pārmaiņām! :) veiksmīgi!!!

  1. Nesatraucās, viss būs labi.
   Edzis un Tincii palīdzēs.

   (aizvest ta viens, bet IZKRĀMĒT! jomajojojo…)

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.