Kad ar rokas bagāžu par īsu

Hmm… nedēļa vēl nav beigusies vai arī nav sākusies, un viņa jau kaut ko grasās lūgt. Cītīgajiem lasītājiem vairs nav nekāds noslēpums, ka došos atvaļinājumā. Vēl cītīgākiem ir arī zināms kurp, bet šo jautājumu mierīgi var atmest, jo sveicienus saņemsiet pa tiešo un nekādu garo izklāstu pirms tam te nebūs.

Lieta tāda, ka prom došos uz divām nedēļām un neviļus rodas arī jautājums, kurš tad īsti parūpēsies par virtuvi. Smieklīgi, kādam jāsatraucas, kurš puķes laistīs, kādam citam, kurš dzīvniekus baros, bet man – kurš virtuvē šeptēs! Centīšos, kā nu varu un vismaz pirmajā nedēļā apsolu, ka ieraksti būs. Pardon, bet pieļauju, ka otrajā klibos.

Lai nu kā, ir tikai vēl viena lieta, kas mani satrauc šobrīd vairāk un proti – koferis. Parasti ceļoju tikai un vienīgi ar rokas bagāžu, taču šoreiz tā maniem plāniem varētu būt par “īsu”. TĀPĒC tējotāji ceļotāji, ja nu kādam no jums ir labs vidēja izmēra koferis (nākamais aiz rokas bagāžas izmēra), tad ar jūsu svētību to uz divām nedēļām gribētu izvizināt. Ar vārdu “labs” gribēju teikt to, ka tas neturās kopā uz goda vārda un nesabruks, ja tajā ieliks 20 kg manas mantības.

Salieku ķepiņas, sataisu Šreka kaķīša acis un ceru, ka kādam no jums ir tas, ko man gribētos aizlienēt! Jau iepriekš sirsnīgi pateicos!

FOTO aizlienēts te.

Published by

Kni

Love yourself more

5 thoughts on “Kad ar rokas bagāžu par īsu”

  1. žēl, ka nezināju ātrāk – man ir tas, ko Tev vajag, tikai laukos, kur es tuvākās nedēļas laikā pakaļ netikšu… :(

    1. Ilziitei ir smuks, liels un sarkans.. :) uzticams ceļabiedrs.. :)
      pārējais aizkadrā.. :D

  2. Mja – man savukārt, nākas secināt, ka pagaidām ceļoju tikai ar rokas bagāžu. Līdz šim par laimi ir pieticis :D

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.