Kni virtuve

love yourself more

Kad ar rokas bagāžu par īsu

Hmm… nedēļa vēl nav beigusies vai arī nav sākusies, un viņa jau kaut ko grasās lūgt. Cītīgajiem lasītājiem vairs nav nekāds noslēpums, ka došos atvaļinājumā. Vēl cītīgākiem ir arī zināms kurp, bet šo jautājumu mierīgi var atmest, jo sveicienus saņemsiet pa tiešo un nekādu garo izklāstu pirms tam te nebūs.

Lieta tāda, ka prom došos uz divām nedēļām un neviļus rodas arī jautājums, kurš tad īsti parūpēsies par virtuvi. Smieklīgi, kādam jāsatraucas, kurš puķes laistīs, kādam citam, kurš dzīvniekus baros, bet man – kurš virtuvē šeptēs! Centīšos, kā nu varu un vismaz pirmajā nedēļā apsolu, ka ieraksti būs. Pardon, bet pieļauju, ka otrajā klibos.

Lai nu kā, ir tikai vēl viena lieta, kas mani satrauc šobrīd vairāk un proti – koferis. Parasti ceļoju tikai un vienīgi ar rokas bagāžu, taču šoreiz tā maniem plāniem varētu būt par “īsu”. TĀPĒC tējotāji ceļotāji, ja nu kādam no jums ir labs vidēja izmēra koferis (nākamais aiz rokas bagāžas izmēra), tad ar jūsu svētību to uz divām nedēļām gribētu izvizināt. Ar vārdu “labs” gribēju teikt to, ka tas neturās kopā uz goda vārda un nesabruks, ja tajā ieliks 20 kg manas mantības.

Salieku ķepiņas, sataisu Šreka kaķīša acis un ceru, ka kādam no jums ir tas, ko man gribētos aizlienēt! Jau iepriekš sirsnīgi pateicos!

FOTO aizlienēts te.

 • Tincii saka:

  žēl, ka nezināju ātrāk – man ir tas, ko Tev vajag, tikai laukos, kur es tuvākās nedēļas laikā pakaļ netikšu… :(

  11/10/2010 at 09:48
 • Dina Preisa saka:

  Es zinu, ka Ilzītei ira smuks, liels, sarkans. Viņa man uz Dienvidslāviju aizdeva līdzi.

  11/10/2010 at 10:02
  • Ilziite saka:

   Ilziitei ir smuks, liels un sarkans.. :) uzticams ceļabiedrs.. :)
   pārējais aizkadrā.. :D

   11/10/2010 at 14:23
 • Agnese saka:

  Mja – man savukārt, nākas secināt, ka pagaidām ceļoju tikai ar rokas bagāžu. Līdz šim par laimi ir pieticis :D

  11/10/2010 at 13:48
 • Kni saka:

  PALDIES, komentāru kvartetam!

  11/10/2010 at 21:20

Leave a Reply