Kailums

Iespējams, kas tāds piestāvētu piektdienai un pavisam noteikti dienai, kad aiz loga termometra stabiņš stieptos tuvāk vismaz divdesmit, nevis knapi desmit grādiem.

Katru reizi, kad izdzirdu kādu no draugu vēlmēm, sametas bail pat domāt, kas būs nākamais, ko man pajautās. Tā arī šoreiz: “Tu taču vari man uztaisīt divas kailas Venēras-auskarus, vai ne,” nelika mieru ilgi, jo, vienreiz pamēģinājusi, nesapratu, kā īsti labāk to visu darīt, šo lietu noliku malā, lai nosnaužas. Snauda ilgi, līdz mana sirdsapziņa iepazinās ar kaunu, ik reizi ieskatoties acīs.

Kailās Venēras un viņu pikantērijas.
Ja kādu interesē šo dāmu apaļumu izmēri, tad tās ir akurāti četrus centimetrus garas. Viss savās vietās. Visi labumi savās vietās.

Published by

Kni

Love yourself more

13 thoughts on “Kailums”

  1. Paldies! Vispār, E., ir tā, ka tā pirmā bilde ir “fail”, jo nebanu tur tam zilajam tā bija jābūt, taču man tas atgādina jūru un jūrai kailums piestāv, tāpēc nemaz necentos ko labot. Diez kas nav sešos no rīta bildēt, bet jārūpējas par interesantāku kaimiņu dzīvi. Katram tak nedzīvo kaimiņos jaunkundze, kas sešos no rīta ar dvieli ap galvu kaut ko uz palodzes bildē :D

  2. Tik, tik tīīīīīīīīk feinas dāmas, iznesīgas un cēlas, tas nekas, ka kailas. Fascinējoši!

  3. Paldies! Ja kas, man tās bildes ir milzīgas :D varam kādam plakātu nodrukāt :D

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.