Kni īpaši S.bridge II daļa

Skatoties uz google meklējumiem, liekas, ka visa Latvija to vien dara, kā griež sniegpārsliņas. Es šogad atturos, jo man saglabāts “pērnā gada sniegs”, tikai šoreiz tas nav virs gultas, bet gan rotā darba zonu.
Par to darba zonu taisnība vien būs, ka no darba nāku uz otru darbu, respektīvi uz mājām, tikai atšķirība no citiem ir tāda, ka es nenāku mājās atpūsties. Līdz atpūtai ir 16 dienas. Šodien saskaitīju!
Piedodiet, ka atkal jāskatās uz bildēm, jo tekstus šobrīd piedāvāt nevaru un kādēļ gan jums būtu jālasa par to, cik es nogurusi, cik ļoti man pietrūkst divu dienu, kurās varētu tikai plastikot, par to, kā šodien pārdevu savu prātinieku koncerta biļeti visu augstāk minēto iemeslu dēļ, kurus varētu papildināt ar vēl pāris.
Ies kādu citu reizi, turklāt ņemot vērā faktu, ka koncerts jau tūlīt tūlīt, puišiem vajadzētu rīt un parīt muzicēt 7. stāvā. Koncerts, tā teikt, par brīvu!
Par foto loto runājot, tādi nu ir tie raksti, kas jāsavelk uz 15 kartiņām. 6 man jau ir, tātad atlikušas vēl deviņas. Ak, jā, un humoram man atļāva ieskrāpēt zaichikam otrā pusē, kas tad šo radījis :D

LAI SILTI!

Published by

Kni

Love yourself more

6 thoughts on “Kni īpaši S.bridge II daļa”

 1. bāc, nu šitie zaķi ir… sasssodīts, cik skaisti! Tas raksts! Tās pērlītes! Labi, burvinies vien tālāk. Burvjiem ap Ziemsvētku laiku grūti :)

  1. Paldies, Mincij! Vēl piecas kartiņas un tad šī maratona daļa būs galā =)
   Un paldies par šodienas atbalstu! Citu dienu arī =)

  1. Paldies!
   Konci? Nu.. sākumā jau bija mazlietiņ ņeporjādoks ar to, ka tā biļete viena. Tad milzīgs laika trūkums un dilemma – uzmest visus tos, kas man sarakstā un ar tādu sirdsapziņu iet dziedāt, vai mierīgi padarīt darbus un ar prieku skatīties cilvēkiem acīs. Izvēlējos otro variantu un Prāta Vētru es satieku pietiekami bieži, lai man nebūtu tā: mmmm…. vismaz vienreiz gadā šos dzirdēt! Puikas kaimiņos un runā, ka rītdien padziedāšot =)

   Tas nav tā lepni. Puikas pavisam vienkārši un jauki, turklāt Ziemassvētku atpūta ir jānopelna.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.