Sievišķīga ņemšanās

Ziema nenāk viena.
Ziema nāk ar Kuzju, kurš atkal ņēmis un iešuvis manus visšaurākos svārkus tieši tad, kad man tos pēc nedēļas vajadzēs :D Tagad ir tāda izvēle – vairākas dienas rīt ābolus, strebt kefīru vai tomēr netrakot un piemeklēt citus svārkus un izbaudīt to, ka visas pārējās ķermeņa daļas izskatās lieliski! =) Parādīšu Kuzjam pigu un pēc svētkiem 2 reizes nedēļā atradīšu ceļu līdz sporta zālei. Sen jau vajadzēja, jo ziniet – sirds kreņķi nav nekāds sporta veids. Tie nav nekādi kardio vingrinājumi un vispār, es nesaprotu, ko te ņemos.
Runā, ka tad, kad sieviete vārdu “garšīgi” sāk aizstāt ar vārdu “veselīgi”, viņa paliek veca. Man garšo ēdiens un es tomēr labāk iešu sportot nekā badošos. Mans ķermenis tādu ņirgāšanos nav pelnījis.
Priekā!

P.S. Tā kā šodiena arī vajag foto, tad tādu sagādāju. Jaunie lati ar pakavu. Apbrīnojami, pamanījušies vienu uztaisīt tā, ka uz augšu, bet otru tā, ka uz leju. Varēšu papildināt ģimenes kolekciju. Nez cik latviešiem mājās ir tieši šo īpašo lata monētu kolekcija?

Published by

Kni

Love yourself more

13 thoughts on “Sievišķīga ņemšanās”

 1. par tu latu uz augšu un leju – tas ir speciāli, jo ir folkloristi, kas saka, ka vajag uz augšu, citi – ka uz leju, tāpēc šamējie nolēma, ka vienā pusē būs uz augšu, otrā – uz leju

 2. :) pareizi Kni, par tiem āboliem un kefīru aizmirsti – vielmaiņu tikai samaitāsi un pēc tam pat no burkāniem svarā pieņemsies!!!
  Man prieks, ka ir vēl meichas, kam galva uz pleciem un veselība svarīga!!! Un izbaudi sportiņu – man jau gluži kā narkotika.. lomkas, kad nedabonu pakustēties.. :D

  1. :) Aber droši! :) Man jau sāk likties, ka to info kaut kā sistematizēt vajaga, lai ar savējiem/ām padalīties varētu. Vēl jo vairāk, ka pati tā dzīvoju un der! Ik pa laikam pieklīstu pie kāda spečuka pakonsultēties un saprotu, ka esmu uz pavisam pareiza ceļa.. ;)
   Ai, es te tagad par sevi sapriecājos, tā forši.. :)

 3. Es atkal pirms kāda laika priecājos, ka Kuzja ir atlaidis vīlītes maniem mīļākajiem svārkiem, šoreiz par laimi ne dēļ sirdskreņķiem, bet tās pašas sporta zāles rezultātā :D

 4. Runājot par pakavu, ar savulaik ir sanākusi diskusija par to, kā ir pareizi. Es pieņēmu savu taisnību, ka tomēr pareizi ir uz augšu tā, lai tā laimīte no debesīm ar Dieviņa svētību krīt iekšā, ne no elles kambariem lec pakavā :)

 5. man bija iespēja no abiem pakaviem izvēlēties vienu un es paņēmu to, kas uz leju – dizainiski smukāks. Par folkloru šajā gadījienā nebūšu speciāliste.

  1. Šī monēta man šķiet nākamā, kas nevisai izdevusies, aiz tās pūces saktas lata monētas. Tāda “ne šis, ne tas”. Tad jau eglīte un sniegavīrs bija šim laikam daudz atbilstošāki un simpātiskāki.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.