Lai sausi!

Par godu tiem, kas aizbrauca un tiem, kas palika mājās, visādu iemeslu dēļ izvēlējās gultu, segu, spilvenu, bet no visas sirds turp braucējiem novēlēja – LAI SAUSI!
Rīts ar James, kurš man asociējas ar dziesmu “Say Something”, taču par godu manam Tincijam te pa virtuves radio skanēs cita. “Ak, sēdi! Ak, sēdi man blakus..”

Lai neliktos maz, es ceru, ka viņi (Editors) vakardien skanēja godam un ka viņi bija tik labi, kā es to esmu iedomājusies.

Divi jau arī nav daudz, tāpēc vēl trešo. Foršākie igauņi ever. Edzi, šitas Tev!

Trīs vēl nav griesti! Yoav! Jau otro dienu dzirdu viņu pa radio un, ak, jel…

Bet tiem, kas tur un pozitīvi – LAI JUMS SAUSI un dziedot nekalst rīkle =P

Published by

Kni

Love yourself more

2 thoughts on “Lai sausi!”

  1. Varu atskaitīties – galīgi nebija ne silti, ne sausi :D
    Un paldies par sēžamdziesmiņu virtuvē :) man James ļoooti patika. Manuprāt, šīgada Positivus lielākā veiksme, neraugoties uz to, ka pēc 2.dziesmas sāka līt… nē, būsim precīzi, gāzties lejā ūdens blāķis un lāga nepārstāja atlikušo 1,5h. Punkts. Vai arī komats… :)

  2. Kni, bija silti un sausi, brīžiem slapji. :) Skanot James dziesmai un gāžoties ūdenim no gaisa, iekšā bija tāda feina sajūta. Tas bija kā punkts uz i. Tajā trakajā lietū, paši slapji, ūdens piles no degungala un James, kurš dungo – I’m singing in the rain no vecās labās filmas.. Vnk pārsteidzoši mīļi un jauki… :) Lietum nebija teikšanas par cilvēku garastāvokļiem, jo reti kurš slēpās, pārējie vienkārši baudīja mirkli :)

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.