Marta mincis

Sak, kas tas par martu bez kaķa! Tiesa gan, arī marts tāds savāds.. reti kurš kaķis ir tik drosmīgs, lai pavērtu savu rīkli pretim tam stindzinošajam aukstumam, kas pa visu pagalmu izkliegto “mjau”, pārvērtīs siltas elpas izdvestā mākonī.

Sak, kas tas par tējotāju, kuram nav sava rudā kaķa, no kura spalvām nepiemetīsies alerģija, turklāt tas ne tikai rotās, bet savā veidā arī sargās ledusskapi. Un tātad, šis ir tas burvīgais mirklis, kad kaut ko dod “na haļavu”, tāpēc, viss, kas Tev jādara, ir jāieraksta komentārs, kāpēc tieši Tev pienāktos šis magnetizētais lopiņš ar tonētām tirkīzkrāsas (vai tomēr zaļganām) lapiņām.

Ko darīšu es? Sakolekcionēšu jūsu vārdus, veikšu godīgāko izlozi, kāda vien iespējama un uzvarētājam dāvāšu šo kaķi. Viss ir tik vienkārši, cik vienkārši tas izklausās!

Un Oskaru saņem

Čurkstiņa!
Viss Mundigciems gavilē!

Published by

Kni

Love yourself more

18 thoughts on “Marta mincis”

 1. Wīī, kaķītis!
  Tā kā es vakar izķemmēju pa krietnai saujai spalvu no saviem zvēruļiem, un šorīt manā zābakā atradās pudeles korķis, tad es noteikti esmu pelnījusi savā mājsaimniecībā vienu kaķi, kurš dekoratīvi atrodas uz ledusskapja, nespalvojas un nemēģina ielauzties guļamistabā :)

 2. Šis mincis ir noslēpumains un klusi sapņo. Tāpat kā mana smalkā kaķene no rītiem, sēžot uz palodzes,ar skatienu pavada mani uz darbu un aizrautīgi vēro putnus, sapņojot, ka prot lidot un visus noķers. Būtu laba kompānija :)

 3. Kad man darbā prasīja, kopš kura laika es esmu “pārgājusi” no “kaķiem” uz “ziloņiem” (tas par piespraudēm un auskariem), es sapratu, ka nevaru aizmirst, ka tomēr man visvairāk patīk kaķi. Un kamēr man vēl nav tas “spalvu kušķis”, kas pa kājām maisītos, es gribētu, lai vismaz pie ledusskapja šobrīt ir kaķītis :)

 4. Cik jauks! Un atkal jau TĀ krāsa!

  Saka, ka ruds kaķis (pieņemsim, ka attiecīgā apgaismojumā šis ir ruds :)) nes veiksmi, īpaši attiecinot to uz delfīnu zveju. Tā kā šobrīd esmu lielu pārmaiņu priekšā, tad kaut kas, pie kā pieturēties un justies drošāk, būtu taisni laikā.

 5. Parādīju savai Musei, viņa teica, ka ar šito viņa varētu sadraudzēties :D :D :D

 6. Kā martā dzimušam kaķu cilvēkam, man ir alerģija pret kaķu spalvām – tieši proporcionāla spalvas garumam. Rudacainie dzīvnieki, vai tie būtu zirgi vai kaķi, vienmēr ir saņēmuši visus manus taureņus, paši to neprasot.
  Marta kaķi ir runātīgi radījumi, un šis ar savu personību noteikti uzrunā daudzus. Es neesmu izņēmums.

 7. Burvīgs kaķītis, kamēr mans Misters Dārsijs aizrautīgi murrājot sargātu ledusskapja apakšējo daļu, šis brīnums parūpētos par augšējo daļu. Prieks par to, kam būs tas prieks uz viņu lūkoties :)

 8. Hmmm, tiešām būšu vienīgā, kurai ne īpaši tie mīlīgie, glaudīgie kaķi patīk? Laikam, tieši tādēļ, un par laimi, man ir paveicies ar mājas kaķi, kurš nemīlinās, nelien klēpī, bet dara tikai to, kas VIŅAI patīk. Šis rozīgais man būtu tieši laikā, ar šo es tīri labi sadzīvotu :)

 9. Man jāsmaida par Antuanetes komentāru :) Mana Magone par ķemmēšanās atrakciju atspēlējās no podiņa izceļot sastādītos sīksīpolus:D

 10. Neslēpšu, man arī ir lecskapis, kura durvis alkst rotu. Pieļauju, ka uz dīvāna sēdošās peles būs nepārprotami lustīgas un vienmēr labā omā, vērojot peļu junkuru no mugurpuses un zināma attāluma.
  Un nē, brīvdienās lecot kopā polku uz deju grīdas, neķīvēsies savā starpā. (:

 11. Es gan tàdu rotu gribètu sev, bet nedusmotos, ja tas rotàtu vienu no maniem labàkajiem draugiem! Priekà!

 12. Domājams, ka šim runcītim labpatiktos tupēt nevis uz mana ledusskapja, bet tāfelītes, kur manu darbu saraksti. Viņš pieskatītu, vai visu laikā izpildu.

  1. Čurkstiņ, ja nesanāks nākamnedēļ, tad uzreiz pēc svētkiem es uz pastu, labi?

 13. Nesteidzies. Uztaisi arī to ziloni par ko rakstīju e-pastā, un sūti kopā :)
  Es gan priecātos lieku reizi par Tavu pasta sūtījumu, bet mīlēsim kokus un būsim zaļi :)

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.