Matu demisija

Sajūsmas pilnām acīm kolektīvi sēdējām datora ekrānu priekšā. Vairākas mēs un katra kaut kur savā pusē, bet bijām vienisprātis par to, ka mums patīk tas, ko redzam. Novērtējām apburošās kleitas mežģīnes, pāvu parādei līdzīgās dāmu cepures un pašās beigās viena izmeta, ka jaunajam vīram matiņi atkāpjas… uz ko atradu visai humorīgu atbildi.

Ir redzēts, kā vīrieši mazgā matus?
1. Piespiež pilnu sauju ar šampūnu un tad ar nagiem, kasot galvas ādu, cenšas to iemasēt.
2. Kad galvvidus ir kārtīgi izkasīts un paņemts dvielis, tad jau ar pieminēto dvieli mati tiek kārtīgi iztresīti. Berzts uz nebēdu, it kā jau ar kasīšanu nebija gana. Viņi vico ar dvieli pa galvu vēl enerģiskāk kā dvielīšdresētāja Ziņģīte.
Trešais grēks, kuru viņi neuzskata par grēku – staigāšana bez cepures ziemā lielā salā.

Sākumā mati tiek izkasīti, tad vēl atlikušie izrīvēti un, ja paveicies, ka kaut kas vēl ir, tad tiem tiek atsaldētas saknes un tie izkrīt paši. Bravo!
Ja es būtu viens mats uz vīrieša galvas, es arī pēc tādas izrīkošanās demisionētu.

Vīrieši, neņemiet galvā, es tikai smejos.
Daudziem tā esot iedzimtība un slikta asinsrite, taču augstāk minētā rīcība nav melota.

Published by

Kni

Love yourself more

6 thoughts on “Matu demisija”

 1. Ar vai bez matiem – viņi ir apburoši! Nemaz nenojautu, ka tā pavilkšos!

  ;) joprojām ķiķinu par vīriešu matu iznīdēšanas recepti! Paldies, Knibuli :)* Turpmāk – vīrs mazgās matus manā uzraudzībā ;)

  1. Bez šaubām! Es taču pielipu pie ekrāna, skūpstu gaidīdama :D Par sevi arī varu teikt: nemaz nenojautu, ka tā pavilkšos, jo tieši pirms nedēļas ar Edzi runājām un viņš teica: nez kurš vispār to skatīsies.. :D es! es! es! :D

 2. Par princi runajot, ta matu atkapshanas problema ir iedzimta no teva radiem. Vinjsh jauniba nelidzinajas savam tevam, bet tagad gadu no gada sak lidzinaties aizvien vairak. Un nav jau ta, ka vinjam mati izkristu, nereti mati galvas augshdalja paliek plani un tadelj izskatas, ka matu nav. Es ari nenesaju cepures, dazhbrid pat pie -30, bet man ir daudz matu, tie ir gbiezi un vel sava nodaba taisa lokas. Pagaishziem bija pirma reize, kad nopirku sev cepuri, nebiju to nesajusi kopsh 5 klases, pat sala ne. Tfu-tfu-tfu viss ir ok. :) pietam pats mats nemaz nav dzivs, dzivas ir tikai matu saknes. :) bet nu kazas bija burvigas, lai gan daudzi astrologi saka, ka nebus tas necik ilgstoshas, es domaju, ka bus. Vienigi ceru ka karaliene paliks amata, lidz vares atdot troni 6arijam vai +ljamam, nevis 6arlzam, vinjsh ir nekads…
  P.S. – Kazas skatijos atkartojuma, jo esmu emigrejusi uz 4 dienam uz blakus esoshu salu no karalja Artura dzimetenes! :D

  1. Piekāst astrologus, man viņi ne tik to vien ir teikuši. Man tas pāris patīk un es no visas sirds viņiem vēlu laimi, bet par -30 :D Sirsniņ, kad Inglandijā pēdējo reizi bija -30 un, cik man zināms, nevienā no šitām briesmu ziemām Tu pēdējos gados neesi bijusi. Loģiski, ka ģenētikai ir ļoti liela nozīme, bet līdzīgi kā ar smēķēšanu, nevienam no 3 cigaretēm plaušu vēzis nepiemetas. Vienu dienu Tev kaut kas ir, bet nākamajā var nebūt. Ne?

 3. mani personīgi fascinē produkti vīriešiem ar uzsvaru uz vienkāršību – “hair & body”. izklausās pēc suņu šampūna :D

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.